Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Hvězda Černých vdov Plodková ukázala ploché bříško i lentilky pod kobercem

+ Dalších 19 fotografií
Herečka
Včera večer na TV Prima odstartoval zbrusu nový komediální seriál s nádechem krimi Černé vdovy. Ten jednoznačně převálcoval všechny pořady, které v té době na televizních obrazovkách běžely. Trojici pomstychtivých manželek tvoří Jitka Čvančarová, Lucia Siposová a Jana Plodková. Tato éterická víla v minulosti odhodila svršky ve filmu Vratné láhve. Co všechno tenkrát ukázala?

Jana Plodková hraje v Černých vdovách Renatu, jejíž manžel se znenadání začal chovat jako gangster. Filip Blažek, který jejího muže ztvárňuje, doma schovává pistoli a netají se s ní ani před kamarády. V prvním díle, ve kterém se všechny tři ženy domluví na likvidaci svých manželů, vypadá Jana sklesle až depresivně.

Když ale zapátráme v její herecké minulosti, můžeme si ji připomenout jako servírku ve Vratných láhvích – a to bylo jiné kafe. Tehdy šestadvacetiletá Jana ve filmu Zdeňka Svěráka zahrála múzu postaršího učitele českého jazyka. „Čárkovaná,“ jak jí přezdíval Svěrák s Janem Budařem, odhalila ploché bříško a drobná prsa v průsvitné košilce. V jedné ze scén se ukázala i v krajkových kalhotkách, kde ji Nela Boudová hladí po stehnech, což nenechalo chladného asi žádného mužského diváka.

Jana Plodková působí jako éterická dívka, i když jí táhne na čtyřicet. V rámci českého showbyznysu začala v průběhu doby platit za módní ikonu, které nejvíce sluší minimalistický styl oblékání. V naší galerii se podívejte na její odhalené scény z Vratných láhví, díky kterým se dostala do povědomí diváků.

Mohlo by vás zajímat

Další články