Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hvězda Bídníků neví, co je stud: Tahle kočka odhodila i poslední kus prádla! FOTO UVNITŘ

Hvězda Bídníků neví, co je stud: Tahle kočka odhodila i poslední kus prádla! FOTO UVNITŘ
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
Žhavá galerie
Na první pohled vypadá jako neviňátko, opak je ale pravdou. Amanda Seyfried (33) je pořádná prostopášnice, která se nezastaví vůbec před ničím. Na focení špulila zadeček bez kalhotek a další peprné snímky unikly z jejího telefonu. To musíte vidět!

Pokud Amandu Seyfried (33) znáte z Bídníků, určitě si ji pamatujete jako neviňátko s halenkou zapnutou až ke krku. Jenže když si zrovna před kamerami nehraje na ženu, která neví, co to je sex, neváhá se pořádně odvázat.

Důkazem je hříšné focení, které mělo být podle plánu docela normální. Osud tomu ale zřejmě chtěl jinak a Amanda předstoupila před fotografa bez spodního prádla. Asi si dovedete představit, jak to dopadlo. Herečka špulila zadeček, vítr nadzdvihl šatičky a nejžhavější snímky byly na světě!

Kráska, jejíž kariéra odstartovala filmem Protivný sprostý holky a pokračovala přes muzikál Mamma Mia! až ke zmíněným Bídníkům, má ale na triku ještě jeden vítaný vroubek. Kompletně nahé fotky jí unikly i z telefonu a vy se teď můžete pokochat její dokonalou postavičkou!

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy