Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Beverly Hills 90210 děsivě opuchla a pak se nervově zhroutila: Nezvládá Tori Spelling své děti?

Tori Spelling se měla nervově zhroutit.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Podle serveru TMZ se herečka a reality star Tori Spelling (44) nervově zhroutila a k jejímu domu byla přivolána policie. Bývalá hvězda Beverly Hills 90210 je mámou na plný úvazek a starost o pět dětí dá opravdu zabrat. Navíc měla v minulosti problémy v osobním životě, takže je možné, že už toho bylo na ni příliš. Na čas si oddechnout by jí určitě neublížilo.

Herečka Tori Spelling zažila obrovský úspěch v 90. letech v seriálu Beverly Hills 90210. Jako blonďatá a dlouhonohá Donna byla nepřehlédnutelná a okamžitě si ji zamilovaly davy lidí. Tori se objevovala na titulcích prestižních časopisů a každý chtěl její podpis nebo fotku.

Jenomže když kultovní seriál skončil, přišla studená sprcha. O herečku přestal být zájem a ukazovala se spíše v béčkových rolích. Stejně se ale snažila ze své rychle nabyté slávy vytřískat, co se dalo.

Velkou chybou bylo, když se rozhodla, že se svěří do rukou plastických chirurgů, aby jí vylepšili poprsí. Operace totiž nedopadla dobře a Tori má do dnešní doby zdeformovaná prsa. V současné době je obklopena velkou rodinou a manželem, se kterým to také nebylo pokaždé růžové.

Údajně ji měl podvést, a to seriálová Donna hodně těžce nesla. Chtěla ale zachránit rodinu, a proto manželovi odpustila. Momentálně ale rozhodně neprožívá kdoví jak úžasné období. Podle portálu TMZ se měla nervově zhroutit a k jejímu domu byla přivolána policie.

Možná by to chtělo, aby si máma pěti dětí na nějakou dobu pořádně odpočinula a vyrazila někam za sluncem jenom s manželem bez dětí. V poslední době, když se ukazovala na veřejnosti, tak nevypadala moc dobře. Její ošklivě opuchlé tváře si všiml nejeden fanoušek. Tak snad se dá brzy dohromady.

Související články

Další články