Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězda Anatomie života Martina Preissová: Tajemná sestřička Táňa všechny překvapí

Martina Preissová
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
NOVOTA
TV Nova začne brzy vysílat nový seriál Anatomie života. Sympatická Martina Preissová (45) se kromě hitu Slunečná brzy začne objevovat právě i v tomto seriálu z lékařského prostředí. Jak musela bojovat o své působení na TV Nova a jací další herci doplní obsazení nového seriálu, který se už brzy objeví na obrazovkách?

Anatomie života je na TV Nova náhrada za MasterChefa

Jak web eXtra.cz již informoval, TV Nova potichu přichystala jakousi náhradu za končící seriál Ordinace v růžové zahradě, v programu ale nahradí hlavně prázdné okno po MasterChefovi, také se bude vysílat v úterý večer. Začít má již v lednu, kdy, to bude stanice teprve oznamovat.

V zatím dvacetidílné sérii Anatomie života si zahraje i Martina Preissová (45). Jenže kvůli tomu musela za vedením Primy, aby jí schválilo účastnit se projektu televize Nova.

Obsazení ve dvou seriálech

„Řešilo se to už před časem, šéfové Martině vyšli ochotně vstříc. Zaprvé její role ve Slunečné je menší a všem by přišlo nefér odpírat jí takhle velkou úlohu v jiném seriálu, navíc u nás nenávist k jiným stanicím nepěstujeme. Tahle doba je snad pryč, aby se hercům zakazovalo ukazovat se jinde,“ řekly nám zdroje z Primy, v jejíž Slunečné se Martina objevuje.

Martina Preissová hraje v Anatomii života sestřičku Táňu s problémy

Manželka Martina Preisse představuje empatickou zdravotní sestřičku Táňu, která osobní život obětovala své profesi.

„V té se trochu topí. Dělá jí problémy. Kvůli své přebujelé empatii se moc vžívá do každého případu, všem se snaží pomoci, se všemi žije jejich příběhy. Semlívá ji to. Jsem ráda, že postava má i odvrácenou tvář. Pro mnohé bude velkým překvapením, co skrývá,“ láká sama herečka na brzké uvedení seriálu Novy.

Herečce se nedělá z krve moc dobře, takže byla ráda za rekvizity. „Používáme místo ní chemické sloučeniny. Smekám před každým, pro koho jsou úrazy a proudění krve denním chlebem. Nevím, jestli bych to dokázala,“ vysekla poklonu zdravotníkům.

Další herci z Anatomie života

Jak jsme již dříve uvedli jako první, seriálu se zúčastní například i sestry Aňa Geislerová a Ester Geislerová, Jitka Schneiderová, Karel Heřmánek mladší a mnozí další.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy