Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda 80. let Bonnie Tyler přijíždí do Česka: Nejslavnější hit zpěvačky znají všichni

+ Další fotografie
vystoupení
Při vyslovení jejího jména si každý vzpomene na její charakteristický chraplavý hlas. Ten si fanoušci Bonnie Tyler (68) budou moct poslechnout naživo. Velšská zpěvačka totiž na konci března 2020 chystá v Česku hned dva koncerty. 28. března vystoupí ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny!

Svou profesionální pěveckou kariéru začala sice již v polovině 70. let, hudební svět dobyla až o jednu dekádu později. Dneska je ale z Bonnie Tyler žijící legenda s desítkami hitů. Například její píseň Total Eclipse of the Heart, za kterou byla zpěvačka dokonce nominovaná na cenu Grammy, má na YouTube úctyhodných 641 milionů zhlédnutí. Tu píseň zná každý.

Ačkoliv za dva roky oslaví sedmdesáté narozeniny, je stále ve formě a příští rok chystá v Česku dvojkoncert. „Bonnie Tyler jsem poslouchal asi od svých deseti let a jsem strašně rád, že se nám podařilo v Anglii podepsat kontrakt, na kterém jsme pracovali bezmála tři čtvrtě roku. Jedná se skutečně o největší hudební hvězdu, se kterou jsme spolupracovali,“ uvedl za VDN Promo Petr Větrovský, který 28. března uvede Tyler ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny.

„Po koncertu Sandry jsme na poslední chvíli zaznamenali obrovský zájem o vstupenky.  Chtěla bych všechny zájemce požádat, aby vstupenky nakoupili co nejdříve. Kapacitu haly nemůžeme přesáhnout,“ vysvětluje Jitka Doubravová z VDN Promo. Lístky se dají zakoupit na webu ticketstream.cz.

Legendární zpěvačka má na svém kontě spoustu hitů, jako například Holding Out for the Hero, I Put a Spell on You či Making Love. Je velké štěstí, že kariéra zpěvačky, která kvůli operaci hlasivek v roce 1977 visela na vlásku, zdárně pokračuje. Ačkoliv popularita Bonnie začala v 90. letech klesat, nyní znovu stoupá a zpěvačka se na pódia vrací jako legenda. Který hit Bonnie Tyler máte nejraději vy.

Mohlo by vás zajímat

Další články