Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda (†61) seriálu Zákon a pořádek je mrtvá! Utopila se v řece Svatého Vavřince

Herečka Mary Mara zemřela v jednašedesáti letech.
Zdroj: Twitter Philip Zlotorynsky
Náhlé úmrtí

Herečka Mary Mara se nejvíce proslavila rolemi v seriálech Zákon a pořádek, Sběratelé kostí nebo filmech Lloyd, Nápoj lásky č. 9. Nyní však její okolí zdrtila hrozivá zpráva. V neděli 26. června bylo její tělo nalezeno v řece Svatého Vavřince v Severní Americe, jak upozornil web Page Six. Bylo jí jednašedesát let.

Americká herečka Mary Mara byla nalezena mrtvá v řece Svatého Vavřince ve státě New York. „Maryino tělo bylo nazeleno dnes (v neděli, pozn. red.) ráno v její milované řece Svatého Vavřince,“ uvedl zástupce herečky podle webu Page Six.

Mary se měla nacházet v letním sídle své sestry u tamní řeky, když se rozhodla jít si zaplavat. To se jí však stalo osudným. Soudní lékař okresu Jefferson uvedl, že byla zahájena pitva, která určí oficiální příčinu úmrtí.

Hvězda seriálů a malých rolí

Jednašedesátiletá herečka za sebou nechala bývalého manžela a nevlastní dceru.

Mary Mara se objevila třeba v seriálech Pohotovost, Star Trek: Enterprise, Bostonská střední, Dexter, Můj přítel Monk, Advokáti, Zákon a pořádek nebo Sběratelé kostí. Hlavní role se jí spíše vyhýbaly. Z celovečerních snímků si zahrála třeba ve filmu Svět podle Prota s Kevinem Spaceym, jak píše ČSFD.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy