Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hvězda 50 odstínů šedi je v Praze! Začíná lov na miliardáře Christiana Greye

Letní výzva eXtra.cz – najdi Jamieho a udělej si s ním fotku.
Očekáváme, že v průběhu tří týdnů v Praze naroste geometrickou řadou počet žen a v pražských podnicích budou vzrůstat tržby. Do české metropole totiž přijel Jamie Dornan, který brázdí ulice i podniky jako běžný turista. A pozor, bude tu tři týdny.

Fanynky 50 odstínů šedi, zlatokopky, holky naše české i moravské, jestli platonicky milujete Jamieho Dornana, máte jedinečnou šanci ulovit si ho. Na tři týdny totiž zakotvil v Praze, aby zde natáčel nový koprodukční film Anthropoid. Zahraje si v něm Jana Kubiše, který s Jozefem Gabčíkem spáchal atentát na Reinharda Heydricha.

V jednom pražském podniku si Jamieho ulovila blogerka (modelka, herečka, moderátorka atd.) Nikol Moravcová, respektive ulovila si s ním selfie: „Osud tomu chtěl, že jsme se včera večer v centru Prahy potkali, když jsem šla s kámoškami na drink. Možná bych ho oholeného ani nepoznala, ale personál nás na něj upozornil, a tak jsme si s ním před odchodem daly selfie. Byl moc milý a ochotný,“ pochlubila se Blesku Nikol.

A my pro vás máme výzvu! Najděte v Praze Jamieho, vyfoťte se s ním a fotku nám pošlete na redakce@extra.cz. Ale bacha, má maskování, oholil si vousy, tak abyste ho poznali!

Mohlo by vás zajímat

Další články