Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda 3v1 Štíbrová si mateřství užívá: Se synem jí pomáhají i Arichteva s Pártlovou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Mateřství
Hvězda 3v1 Nikol Štíbrová (32) si užívá mateřství na plné obrátky. Její okatý syn Mathias (2) je podle všeho velmi živé dítě, a tak dá sympatické blondýnce často zabrat. Naštěstí ji s malým čertíkem občas a rády pomohou kromě rodiny její dvě kamarádky z oblíbeného tria - Veronika Arichteva (33) a Martina Pártlová (40).

Dámské trio, které se proslavilo především vtipnými scénkami na internetové televizi OneTV.cz, by se mohlo přejmenovat na 4v1. Do oblíbené party totiž přibyl Nikolin rozkošný syn Mathias, se kterým zřejmě šijí všichni čerti. Blonďaté kvítko doprovází maminku na každém kroku a situace vyplývající z Matýskova poznávání okolního světa Nikol (32) popisuje s humorem jí vlastním na svém Instagramu.

Naposledy si „postěžovala“ na dětský hudební repertoár, jenž jako milující matka musí při cestě autem přežít. „Dřív jsem délku cesty počítala na kilometry. Dneska už ne. Do cesty Dejvice – Rakovník se vejde roztomiloučká píseň Baby Shark šestadvacetkrát, když je zácpa na Evropský, tak i třicetkrát. Moje rodné město je dál, než jsem si vždycky myslela,“ napsala pod fotku, kde se Matýsek spokojeně krčí v autosedačce.

Dvouletého klučinu si občas vezmou do parády i Nikoliny kamarádky Veronika Arichteva (33) a Martina Pártlová (40) a to se potom dějí věci! Fotografie, kde Martina drží Mathiasovi nos, mluví za vše… Když se tahle parta sejde, není nouze o zábavu!

Související články

Další články