Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda 3v1 předvedla dokonalou postavu v bikinách: Proč tohle tělíčko nikdo nehýčká?

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
3v1
Hvězda 3v1 Martina Pártlová (40) se rozhodla, že dá na nějaký čas Česku sbohem a odjede se vyhřát do teplých krajin. Pártlová je z komického tria sice nejstarší, ale málokdo by jí tipoval čtyřicet let. Martina se totiž pyšní perfektně vypracovanou postavou, kterou se nebojí ukázat fanouškům na sociálních sítích.

Martina Pártlová je úspěšná zpěvačka, půvabná žena a navíc si ze sebe umí dělat srandu. Jediné, v čem nemá moc štěstí, jsou chlapi. Prozatím každý její vztah zkrachoval a na toho pravého stále čeká.

Spoustu lidem nešlo do hlavy, jak je možné, že někdo tak charismatický a vtipný nemá vedle sebe druhou polovičku. Zpěvačku patrně neustálé dotazy pěkně štvaly, a tak se před nějakou dobou na Instagramu svěřila, co za její samotou vězí.

„Petr byl moje velká osudová životní láska. Byla to taková ta láska, která bolí, jen představa, že byste spolu nebyli, vás ničí,“ začala vzpomínkový text Martina. „Milovala jsem, jak voní jeho kůže, jak chodí, jak mluví, jak se směje, jeho vlasy, ruce, tělo. Bože, jeho tělo,“ napsala Pártlová s tím, že její milovaný Petr měl nejkrásnější zadek v Evropě.

„Taky se mě pěkně nazlobil, kluk ušatej… jéje, ten se mě nazlobil… bohužel 30. 11. 2005 zazlobil naposledy, když zemřel při autonehodě,“ dodala s tím, že tohle je patrně odpověď na to, proč nemá stále vedle sebe muže života.

Martina se rozhodla, že si zpříjemní zimní období, a odjela na dovolenou, ze které se pochlubila fanouškům fotkami svého výstavního tělíčka.

Související články

Další články