Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda 3v1 Pártlová se šokující diagnózou: Našli mi nádor ve střevě, nevypadalo to dobře

Zdroj: Archiv Kateřina Nováková
+ Další 4 fotografie
zdravotní stav
Letošní rok byl pro zpěvačku a herečku Martinu Pártlovou (41) nemilosrdný. V létě se totiž od doktorů dozvěděla hrůznou diagnózu - v tlustém střevě jí našli nádor. Zpěvačka se svěřila se zdravotními obtížemi až teď a promluvila také o operaci.

Martina Pártlová si běžně podle svých slov odzpívá během prázdnin až čtyřicet koncertů. Letos však normální životy všech lidí narušila pandemie koronaviru a prázdniny měla volnější. Ale také o dost těžší, než vůbec čekala...

"Řekla jsem si, že budu mít alespoň čas na všechno zařizování okolo baráku, a hlavně si konečně dojdu k doktorovi s tou bederní páteří, kvůli které lezu jak lemra. Kamarád mi zařídil prohlídku a já si myslela, že to bude vyřešený raz dva," přiznala na sociálních sítích zpěvačka.

Šokující diagnóza

"Proběhla magnetická rezonance a pan doktor Fulin volá: Záda nic moc, slečno Pártlová, ale máme zřejmě větší problém. Našli jsme nádor v tlustým střevě," šokoval ji doktor diagnózou. Pártlová pak musela podstoupit několik vyšetření a doktoři nepřednesli moc nadějné vyhlídky.

"Spíš mě připravovali na to nejhorší a musela jsem jít na první zákrok, po kterým mě měli hned pustit domů. Nepustili. Krom nádoru se totiž našlo i spousta polypů. Přestalo mi být do smíchu," svěřila se Pártlová fanouškům. Zrušila kvůli tomu koncerty a čekala na histologii a genetické testy. Zpěvačka měla strach, že kdyby to bylo genetické, mohla by trpět celá rodina.

Přijít za rok, asi se nedožiju padesáti, míní herečka

"Naštěstí to dopadlo dobře," oddychla si Pártlová. "V polovině srpna mi volal pan doktor Hladík a oznámil mi, že má pro mě dobrou zprávu. Nádor není zhoubnej," radovala se zpěvačka. "Naplánovali jsme operaci a na konci září dali toho šmejda pryč. Nicméně mi bylo řečeno, že jsem přišla za pět minut dvanáct. Přijít o rok déle, tak jsme řešili tu horší variantu a možná bych se nedožila padesáti," dodala Pártlová.

Apelovala v příspěvku na všechny, aby chodili na preventivní vyšetření a navštěvovali odborníky. Sama je teď prý vděčná, že bude chodit každý rok na prohlídku, a to až do konce života.

Související články

Další články