Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda 3v1 hlásí, že je teď 2v1: Martina Pártlová (41) je těhotná, čeká první miminko

Zdroj: archiv Martiny Pártlové
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Jediná bezdětná hvězda 3v1 Martina Pártlová (41) se brzy bude moci přidat ke svým kamarádkám a vozit kočárek! Těhotenství oznámila na sociálních sítích prostřednictvím vtipného videa, u jehož natáčení ještě netušila, že se něco takového stane realitou.

Martina Pártlová se stane poprvé maminkou! A místo 3v1 s Veronikou Arichtevou a Nikol Štíbrovou a jejich dětmi to bude dokonce 7v1. Nikol teď čeká druhé dítě a Arichteva si užívá svého prvorozeného synka.

„Jsem vám teda taky chtěla něco říct, já na tom mejdanu Evropy 2 byla taky. Tohle video je z dob, kdy sem vůbec netušila, že to bude za pár měsíců realita. Dle škodolibýho smíchu, Verča už asi jo. Bude mít toho nejlepšího tátu na světě a mamka se bude taky snažit, přísahám Baču. Teď už jen dodělat ten vinnej sklep a je to komplet,“ pochlubila se budoucí maminka na Instagramu.

Pod příspěvkem se objevily desítky gratulací, jen se dost lidí dotazovalo, zda jde pouze o vtip nebo je to vážně pravda… Ale o žádný vtip nejde! A my nastávající mamince moc gratulujeme. Zároveň ale přišly dotazy, kdo by mohl být tatínek. V komentářích se několikrát objevilo jméno Václav. „…že by i tady pomohl Václav?“ vtipkoval jeden z komentujících. „Že by Václav zůstal déle než měl? Z celého srdce gratuluji,“ přidala se ke gratulacím uživatelka.

Související články

Další články