Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Husté dusno v Prostřenu: Pavel všechny otrávil, skončili v nemocnici, teď vysvětluje proč

Dnešní Prostřeno bude opět stát za to. Hippie dobrodruh Pavel, který byl obviněn z toho, že soutěžícím nasypal do jídla drogy, se bude obhajovat o sto šest. Je otázkou, zda mu ostatní protihráči uvěří, že o prapodivném koření, které je otrávilo tak, že je musela odvézt záchranka, nevěděl zhola nic.

Všechny zajímá, jak se ve skutečnosti odehrálo drama, které jste mohli vidět ve středečním Prostřenu. Přírodní muž Pavel, který si libuje v chůzi naboso, měl údajně nasypat svým spoluhráčům do jídla drogy. Soutěžící musela odvézt záchranka. V dnešním díle se budou ostatní amatérští kuchtíci dožadovat vysvětlení.

„Já o ničem nevím, nic jsem vám do toho nepřisypal. Nejsem si toho vědom,“ brání se Pavel. Soutěžící Šárka se jen uchechtne a dodá, že neví proč, ale že mu prostě nevěří. Důvěřivá Lucka se k tomu ovšem staví jinak. „Mně se ta pohádka o etiopské babičce celkem líbí. Já mu věřím,“ říká.

Pavel stále opakuje obdobnými frázemi, že za nic nemůže a vinu ohledně zdravotních problémů soutěžících hodí na nevinnou etiopskou babičku, která koření nejspíše jen prodávala na ulici. „Asi to nějak špatně namíchala,“ tvrdí tlumeným hlasem Pavel.

Tak se nezapomeňte koukat na dnešní Prostřeno, ať se dozvíte celou pravdu.

Související články

Další články