Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hurá: Slovenský UFO kostlivec Miro Šmajda odhodil díky Čechům paruku a už je poznat, jakého je pohlaví!

Hurá: Slovenský UFO kostlivec Miro Šmajda odhodil díky Čechům paruku a už je poznat, jakého je pohlaví!
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další fotografie
Čtyři roky se toulal česko-slovenským šoubyznysem, aniž by kdokoli tušil, jakého je pohlaví a zda je z této planety. Teď dostal Miro Šmajda rozum.

Šmajda, produkt SuperStar 2009, se dlouho hledal a bylo to hledání bolestivé. Krize identity, vyrovnávání se se sexualitou, podivné vitariánské stravovací návyky, vydávání se za kostlivce a především šílená paruka (jestli to byly jeho vlasy, tak pardon), kvůli které se ho bály děti od Chebu po Aš.

Přítrž jeho šílenství udělali až Češi, kteří jsou Slovákům vždy ochotni ukázat cestu. Nová kapela Terrapie, komplet česká plus mimozemšťan, nová image a snad i nový život. Šmajda se na křtu debutového CD objevil v účesu, jaký nosí normální lidé, a kdyby se za něj spoluhráči u vchodu nezaručili, tak ho snad ani nepustili dovnitř.

Miro krom toho, že konečně odtajnil své pohlaví a pozemský původ, rovněž zřejmě po letech začal jíst něco jiného než syrovou rostlinnou stravu a nabral svalovou hmotu, takže už se nikdo v místě konání nebál, že na něj vyskočil kostlivec ze skříně!

Pokud tahle image Šmajdovi vydrží déle než měsíc a zpěvák se nepotká s nějakou další šílenou filozofií, založenou na hladovění a Halloweenu, existuje naděje, že se během krátké doby může zařadit do společnosti jako každý jiný člověk, což bychom mu po letech hledání se opravdu přáli.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy