Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Humorný MasterChef 2020: Ivana zhodnotila porotce, pak si odnesla zástěru

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
masterchef
V pořadu MasterChef 2020 se diváci zatím dočkali spousty humorných okamžiků a středeční díl jedním takovým i začal. Ivana, která si pro porotce připravila flank steak, je ještě během vaření stihla ohodnotit. Kdo je podle ní roztomilý, kdo je profík a koho se bojí?

Ivana si pro soutěž MasterChef Česko 2020 vybrala složitý pokrm – hovězí flank steak, pyré z kořenové zeleniny a kukuřičné veloute s koprem a liškami. Možná její nervozita a zbrklost ji přivedla k nápadu během podávání gastronomického výkonu upřímně ohodnotit porotce.

Když k její plotně přišel Přemek Forejt, odehnala ho. Ten proto odešel a místo sebe za Ivanou poslal Radka Kašpárka, který se s přísným výrazem zeptal, zda s ním má soutěžící problém. „Nemám s vámi problém. Působíte na mě jako sympatický profík na správném místě,“ řekla a přiznala, že Přemka se ze všech porotců bojí nejvíc.

Jana Punčocháře jej hodnocení rozesmálo. „Honzík je roztomilej,“ řekla Ivana s úsměvem při vaření. Během jejího výkonu ji porotci rozptylovali nejrůznějšími otázkami a tím, že jí říkali, kolik jí zbývá času.

Postup

I obávaný Přemek zhodnotil Ivanin výkon jako velmi dobrý a od všech třech porotců dostala svérázná soutěžící s kšiltovkou na hlavě zelenou. Ačkoliv po ochutnávce přišlo pár malých výtek, Ivana si nakonec odnesla zástěru.

Související články

Další články