Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Humor léčí? Katie Price si na dovolené zlomila obě nohy: Z fanoušků si vystřelila, že je zasnoubená

Humor léčí? Katie Price si na dovolené zlomila obě nohy: Z fanoušků si vystřelila, že je zasnoubená
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @katieprice
+ Dalších 10 fotografií
žertík
Radostnou novinkou se pochlubila modelka Katie Price (42). Její partner Carl Woods (31) se totiž vyslovil a požádal svou krásku o ruku. O krásném momentu se podělila se svými fanoušky jen chvíli poté, co se vrátila z nemocnice, kde byla kvůli zlomeninám nohou. Jenže už v neděli bylo všechno jinak...

Modelka a spisovatelka Katie Price měla naprosto zkaženou dovolenou právě kvůli zlomeným nohám. Zranění si přivodila při ošklivé nehodě na dovolené v Turecku, kde byla se svým novým přítelem Carlem Woodsem a dětmi Juniorem a Princess. Katie nebude moct asi půl roku chodit a čeká ji operace. Jen pár dní po návratu z nemocnice ji však čekalo překvapení a dojmy z dovolené se hned zlepšily.

"Proboha, Carl mě právě požádal o ruku, řekla jsem ano," radovala se v sobotu Katie na Instagramu a fanoušci s ní. Modelka navíc sdílela několik příspěvků z temného baru, kde označila i své přátele Paula Smithe a Lori Callow.

V neděli bylo všechno jinak

Vypadalo to, že jde dokonce o dvojitou žádost o ruku. "Ve stejné chvíli požádal Paul o ruku Lori a ona řekla ano," napsala Katie k novému příspěvku. V neděli však přidala něco, co naznačuje, že k žádným zásnubám nedošlo. Příspěvek, ve kterém o nich psala, je pryč a do stories si napsala toto: "Minulou noc byla s Paulem sranda, žádné zásnuby, jen komedie."

Zda je to nějaký druh humoru, aby zapomněla na ošklivou nehodu a bolest v nohou, se neví. Zda šlo o skutečné zásnuby, to ví snad jen zmíněná čtveřice...

Související články

Další články