Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Humiduju často a vesele! Patrasová po 37 letech poodhalila tajemství legendárního seriálu Návštěvníci

Patrasová byla hvězdou mimořádně výpravného a úspěšného seriálu Návštěvníci.
Zdroj: se souhlasem České televize/Miloš Schmiedberger, archiv/Dagmar Patrasové
+ Další fotografie
ODHALENÍ
37 let největším fanouškům právě na Déčku reprízovaném seriálu Návštěvníci marně vrtá hlavou, co to znamená, když se v seriálu říká, že lidé v 25. století humidují. Jde o léta přísně střežené tajemství. Dagmar Patrasová (64) nyní eXtra.cz naprosto jasně naznačila, o co ve skutečnosti jde. „Humiduju vesele a často,“ říká.

Přísaha

Jsou tací, kterým to došlo už tehdy, jiní si ale marně lámou hlavu. Slovo humidovat je největší české seriálové tajemství a jak se zdá, konečně se ho podařilo zdárně rozlousknout.

„Dala jsem slib a nikdy v životě nikomu neprásknu, co znamená humidovat. Věděli jsme to jen my, pár herců, režisér a jeho žena. Složili jsme přísahu, že to nikomu dalšímu nesdělíme. S mou smrtí to odejde navždy. Ani manželovi jsem to neprozradila,“ řekla nám nejdřív Dagmar Patrasová, která v seriálu hraje jednu z hlavních rolí, Emiliu Fernandez alias Káťu Jandovou.

Milostné spojení?

Pak se ale vyjádřila i ke spekulacím na internetu, že může jít o popíjení nebo načerpávání energie. „Ani jedno to není, to vám můžu prozradit,“ prohlásila zvesela.

A co sex, rozmnožování? To už nevyloučila. „Já vám to neřeknu,“ bránila se nejprve.

Dáda Patrasová humidující

Když jsme ale Dádě prozradili, že v Česku existuje Klub přátel humidování, rozjela se.

„Vážně? Co tam jako dělají, když nevědí, o co jde? Ale že je zdravím a že sama vesele a často humiduju,“ laškovala Patrasová.

S kým a jak se dá humidovat?

„Humidovat můžete osamoceně, ve skupině, ve dvou… Humidaci nic nebrání. Ani věk, můžete humidovat v sedmdesáti i klidně v patnácti, nevadí ani jakékoli počasí. Ale to už jsem asi prozradila příliš,“ dodala výborně naložená Patrasová.

Kdo si chce uchovat nádech tajemství kolem záhadného slova, ten nemusí jasným nápovědám věřit, my ostatní ale víme, že lidé z budoucnosti v seriálu Návštěvníci evidentně provozují radosti, kterým se nevyhýbáme ani v 21. století…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy