Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hůlka o Janu Kočkovi (†28): Byl jsem jako jeho strýc. Přes slzy jsem nemohl zpívat

Daniel Hůlka na smutečním obřadu.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 40 fotografií
Na pompézní pohřeb Jana Kočky (†28) dorazilo hostů nepočítaně. Široký klan Kočkových obsadil celé náměstí na Vinohradech, kde se v kostele konala smuteční mše. Na obřad dorazilo i několik celebrit včetně Daniela Hůlky (50), který se rozhodl promluvit.

Bezesporu hodně kontroverzí vyvolal nejen pohřeb zemřelého Jana Kočky, ale i celý klan Kočkových samotný. Na smuteční mši se dostavilo i několik celebrit včetně Andrey Verešové (38), Richarda Genzera (51), ale i Daniela Hůlky, který na Jana vzpomíná jako na člena rodiny.

„Malého Honzíka jsem znal od narození. Honza byl vždy hodně živé dítě, byl to takový hřebeček, ale že zemře takto, nikoho ani ve snu nenapadlo. Nazývám Kočkovy svými přáteli. Pro Honzíka, tak jsem mu říkal, jsem byl něco jako jeho strýc,“ řekl Hůlka pro Blesk.cz.

Daniel Hůlka měl na pohřbu zazpívat třikrát. "To bohužel nedopadlo. Na úvod obřadu jsem zpíval žalm, pak se přesunul na kůr a zpíval skladbu Ave Maria. Nakonec jsem měl při závěru zpívat ještě jeden žalm, ale na obrazovkách běžely Honzíkovy fotky a to mi sevřelo hrdlo. Nevydal jsem ani hlásku,“ dodal zpěvák.

Nutno podotknout, že Jan Kočka se zabil při automobilové nehodě, kterou sám způsobil, když vjel do protisměru na dálnici D11. Čelně narazil do kamionu, jehož řidič je také po smrti. Na zemřelého Miloslava H. se také vzpomínalo.

Související články

Další články