Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Hulk mezi prasaty! Máte chuť na geneticky upravený řízek?

+ Dalších 5 fotografií
Šokující video ukazuje zmutovaná prasata se svaly jako Hulk. Společnost nazývaná Duroc Cambodia drží geneticky modifikovaná prasata v malých ohrádkách a nabízí na prodej jejich maso i sperma.

Zvířata pod tíhou svých svalů sotva chodí. Jedno geneticky upravené prase je prodáváno za pouhých pět liber. Tato prasata se chovají v provincii Bantiaj Mian Čoj v Kamboži. Facebooková stránka farmy je plná otřesných fotografií.

Duroc nabízí k prodeji jak maso, tak sperma těchto mutantů, aby si mohli i ostatní lidé odchovat svá podivně vyhlížející zvířata.

Organizace na ochranu zvířat PETA se k videu vyjádřila takto: „Tato prasata vypadající jako Hulk jsou doslova noční můra, rozhodně ne jídlo," napsal Daily Mail. Jak genetickou manipulaci, tak tento chov zvířat tvrdě odsoudila a nazvala to týráním

Farmáři si mohou vydělat na takových to zvířatech více peněz, protože je z nich více masa. Zvířatům nadměrná svalovina způsobuje bolest.

Ještě není přesně vědecky prokázáno, jak velký dopad má na lidský organismus pojídání geneticky upravených zvířat. Rozhodně to ale nebude nic zdravého. Možná to neovlivní zdraví ihned, ale může se to odrazit na budoucích generacích

Související články

Další články

Nejnovější kauzy