Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hukot v Policii v akci: Výstup muže, jehož Rychtář označil za VRAHA IVETY BARTOŠOVÉ!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
alkohol
Bude to pořádný fičák! Televize Prima v úterý odvysílá další díl z reality show Policie v akci, v níž si herci hrají na strážce zákona a jiní zase na zločince a jiné neposluchy. Tentokrát v ní bude jak ze řetězu utržený řádit muž, kterého vdovec po Ivetě Bartošové (†48) označil za toho, kdo zabil jeho ženu. „Vůbec si na natáčení nepamatuju,“ přiznal eXtra.cz chlapík.

Jde o Tomáše Gottlieba, kterého zasvěcení znají jako toho, který byl prvním manažerem Ivety Bartošové a jenž se k ní před smrtí vyjadřoval značně kriticky. A zrovna v den, kdy zpěvačka spáchala sebevraždu, vyšel v Blesku článek, v němž Gottlieb popisoval, že prý měla jeho malému synovi před mnoha lety údajně lézt do postele.

I když to byla již několikrát omílaná informace, Josef Rychtář (60) toho využil a de facto Gottlieba označil za toho, kdo může za Ivetinu smrt. Že se hodně zvláštně připravila o život v den jeho narozenin, což rozhodně nevypadá jako náhoda, to už se vdovci do krámu nehodilo.

Delirium tremens

Ale zpátky k Policii v akci. Tomáš Gottlieb měl v tak trošku šílené sérii představovat rozhádaného návštěvníka vinárny, ale vlivem alkoholu zahodil scénář do koše a jel po svém.

„Točilo se to koncem srpna a Tomáš měl trému, tak se ožral a hrál úplně něco jiného, než bylo ve scénáři. Měl se ve vinárně s další herečkou prát, neměl chtít vůbec platit a měl odmítat odejít, on tam dělal úplný opak. Vytvořil si vlastní příběh. Ta žena měla být majitelkou restaurace, která se s ním hádá o zaplacení, on z ní místo toho udělal svou holku, která tam loví frajery. Všichni z něj byli na mrtvici,“ říká zdroj ze štábu.

Byl namol

„Přiznávám, že si z toho natáčení vůbec nic nepamatuju, slyšel jsem o něm jenom z doslechu,“ prozradil nám sám Gottlieb. Podle účastníků natáčení ale stejně diváci uvidí docela dobré drama. A navíc pořad má takové „kvality“, že namol opilý herec se v něm lehce ztratí.

Prima tak pokračuje v angažování lidí, kteří jsou ze šoubyznysu poměrně známí. Nedávno jim předváděl rozčíleného chlápka z ulice docela známý herec Jiří Maria Sieber, který si zahrál i v několika hollywoodských trhácích.

Související články

Další články