Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hujerovi ve Španělsku: První společná dovolená Agáty se Soukupem pod dohledem klanu prověří vztahy

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: První dovolená pod dohledem klanu prověří vztahy
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové
+ Dalších 6 fotografií
láska

Chtěla pro svou dceru doktora a má ho. Tak trochu. Dcera Veroniky Žilkové (60), Agáta Hanychová (37), se zakoukala do mediálního magnáta a doktora práv Jaromíra Soukupa (53), který vystřídal fešného chirurga Andreje. Jejich vztah sice trvá několik dnů, ale už teď si Soukup možná získal na svou stranu potenciální tchyni a švagrovou.

Influencerka Agáta Hanychová je společně s Jaromírem Soukupem ve španělské Marbelle, kde tráví svou první dovolenou. Jsou spolu sice pouze 14 dnů, ale Agáta nelenila a udělala velmi důležitý krok.

Přijel klan

Do Španělska za nimi totiž přicestovaly její matka Veronika Žilková, sestra Kordula Stropnická a Agátiny děti Kryšpín s Miou. Taková Hujerovic rodinka na dovolené.

„Tak a je to tady, přijeli dva největší miláčkové,“ okomentovala Hanychová video na svém Instagramu, na němž jsou vidět Kryšpín a Mia, jak si hrají u moře. V následujícím postu už přidala Hanychová snímek se svou mámou, taktéž na pláži, a fotku Korduly s Miou na nafukovacím lehátku. Vypadá to, že do Španělska dorazil téměř celý rodinný klan.

Hanychová tak Soukupovi představila celou rodinu, která se možná brzy stane i tou jeho. Je to sice odvážný krok, ale pokud se již v Marbelle ukáže, že si samozvaný král bulváru s Agátinou rozrostlou rodinou rozumí, bude jejich vztah na dobré cestě.

První informaci o jejich možném vztahu sdílela redakce eXtra.cz v pátek 17. června, a to po pár týdnech trvající známosti. Definitivně svůj vztah posléze potvrdili serveru Blesk.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy