Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hugh Jackman porazil rakovinu a slaví 52 let: Fešný Wolverine má po boku o 13 let starší ženu

Jackman s manželkou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY
Australský herec Hugh Jackman slaví dvaapadesáté narozeniny. V roce 2008 byl vyhlášen nejvíc sexy mužem planety, ovšem i nyní, o dvanáct let později, vypadá pořád zatraceně dobře. Ale dámy, zálusk si na něj nedělejte, tento štramák totiž už dávno není k mání. Jeho srdce patří manželce Deboře-Lee Furnes, která je o třináct let starší a společně tvoří jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu.

Hugh Jackman není jen skvělým hercem, ale i producentem, zpěvákem a tanečníkem. Tento všestranný muž se narodil v Sydney a po základní škole se přihlásil na gymnázium, kde zazářil ve školním muzikálu.

Manželka Hugha Jackmana

Po maturitě pracoval rok na škole v Anglii a pak se vrátil zpátky do Sydney, kde vyrůstal společně s otcem a sourozenci, protože jeho matka rodinu v Hughových osmi letech opustila. Jackman zamířil na technickou univerzitu, kterou zakončil bakalářským titulem. V posledním ročníku se zapsal i do kurzu herectví, a tak se začala psát jeho nová životní éra.

Od roku 1994 se začal objevovat na divadelních prknech i v televizních obrazovkách. Odstartoval seriály Law of the Land nebo Corelli, kde se seznámil i se svou budoucí ženou Deborrou-Lee Furness. A byla to láska na první pohled, protože se hned po roce vzali. Hugh pro svou vyvolenou dokonce sám navrhl snubní prsten, na kterém je vyrytý nápis 'zasvěcujeme náš svazek manželský vyšší moci'.

Je Hugh Jackman gay?

Oba toto heslo ctí a patří mezi nejstabilnější páry Hollywoodu, ovšem i oni si společně prošli těžkými chvílemi. Jednou z nich bylo, když se jim nepodařilo přivést na svět vytoužené dítě, o které se dlouhou dobu snažili. Prožili i několik potratů, až se společně rozhodli, že adoptují dvě děti - nyní už dvacetiletého Oscara Maximilliana a patnáctiletou dceru Avu Eliot.

Známý manželský pár čelí narážkám na věkový rozdíl, který mezi nimi panuje. Často to – kvůli svému vzhledu – schytá i Jackmanova manželka, která i kvůli tomu musí stále dokolečka vyvracet zvěsti o tom, že je Hugh gay. "Vidím ty články v časopisech, jsou tak zlí. Doufám, že si lidé tyto časopisy nekupují a uvědomují si, že je vše vymyšlené," řekla Deborra, když se mimo jiné objevila v show Anh´s Brush with Fame.

Deborra na toto téma čas od času i zavtipkuje. "Je gayem už tolik let," směje se, ale zároveň přiznává, že jí toto téma spíš frustruje. Hugh však manželku neustále nosí na rukou a svou zamilovanost si nenechává jen pro sebe. Je pro něho vším.

Hugh Jackman a rakovina

Hugh Jackman také bojuje s rakovinou kůže a nechal si odstranit už několik zhoubných znamének. Naštěstí, i když jsou zhoubná, pokud se zachytí včas, tak nezpůsobují metastáze ani úmrtí. A i v těchto časech je mu jeho žena velkou oporou.

Nyní však slavný Wolverine z X-Menu šokoval ještě úplně jinak. Objevil se totiž v reklamě na obuv, kde sedí úplně nahý a na nohou má pouze boty. Kdejaké ženě by určitě nevadilo, kdyby se takto producíroval i po ulici. Některé záběry dokonce musely být rozčtverečkované, protože na nich šlo vidět více, než by mělo.

Hugh Jackman ovládá spoustu oborů. Třikrát moderoval předávání cen Tony a v roce 2009 uváděl předávání Oscarů. Nejlepší je však v herectví, o čemž svědčí i Zlatý glóbus, který získal za nejlepšího herce v Bídnících. Už dlouhých jedenáct let má také svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, která už navždy bude celému světu připomínat, jakých úspěchů dosáhl.

Související články

Další články