Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hugh Hefner je oproti němu padavka! Tento vitální stařík (79) měl v posteli více než 2000 žen!

Muž měl v posteli přes 2000 žen!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Chris Culleton (79) z Velké Británie je velkým milovníkem žen, kterým holdoval celý život, a to opravdu ve velkém! Dokonce se pochlubil, že jich jeho postelí prošlo více než 2000! Jak to všechno mohl zvládnout?

Brit Chris Culleton se živil jako hudební promotér a díky této lukrativní práci prý vděčí za svůj bohatý sexuální život! Denně se setkával s novými lidmi a samozřejmě také se spoustou žen, kterým nikdy neodolal. Tvrdí o sobě, že za svůj život měl poměr s více než dvěma tisíci žen. Jeho konkrétní počty hovoří o čísle 2084, a to je opravdu velmi vysoké! Na muže upozornil deník Mirror.

Spousta lidí ho přirovnává k majiteli Playboye Hughu Hefnerovi (90), který je ale oproti němu jen malý pán. Hefner měl totiž v posteli dvakrát méně žen než tento náruživý Brit. Culleton o sobě hrdě říká, že byl sukničkář. Se sexem začal v 16 letech a zvládl až 33 žen ročně!

„Měl jsem pověst sukničkáře, protože mě vždy všichni viděli, jak se vracím pozdě domů po tom, co jsem odcházel od nějaké ženy,“ řekl Mirroru hrdě Culleton. Podle něj jsou ale se ženami velké problémy a už se jich dostatečně nabažil. Nyní se z něj stal vášnivý rybář. Jestli ale ryby loví stejně jako ženy, neprozradil.

Související články

Další články