Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hugh Grant to s prací přehání! Bývalý lamač srdcí vypadá pěkně strhaně!

Hugh nám v poslední době sešel!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Kdo by si nepamatoval jeho legendární roli bídáka a proutníka z Deníku Bridget Jones? Nejen v tomto snímku jsme si populárního herce oblíbili. Doby Notting Hill nebo Lásky nebeské jsou však nenávratně pryč. A Hugh dnes vypadá, jako by ho přejel parní válec. Co se mu stalo?

Vloni se po pracovní stránce nezastavil. Jako herec i producent má opravdu napilno a navíc za svou práci dostal nejedno ocenění. Především za roli ve filmu Meryl Streep Florence Foster Jenkins. Na programu je i pokračování projektu Paddington nebo Lásky nebeské. Jak dlouho ale stárnoucí hvězda může takové tempo vydržet?

S partnerkou Annou má navíc dvě maličké děti, syna Johna, který se narodil v roce 2012 a děťátko narozené v prosinci 2015. Jeho jméno i pohlaví stále zůstává tajemstvím, Hugh si snaží bedlivě chránit své soukromí. S předchozího manželství s čínskou kráskou Tinglan Hong má navíc další dvě malé děti. Role tatínka a ikony filmového světa ho asi stojí dost úsilí. Vypadá totiž velice strhaně.

Už to není ten premiér z Lásky nebeské, kterého si pamatujeme. Nad to všechno ještě vede poměrně aktivní život a sportuje. Formu má super, což o to, unavený obličej to ale nezachrání. Věčný záletník a workoholik by si měl možná dát na chvíli pauzu. Volno by mu určitě prospělo.

Související články

Další články