Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hudebnice Vladivojna La Chia skončila v nemocnici na JIP: Je po vážném úrazu hlavy

Vladivojna La Chia ošklivě spadla ze schodů a skončila v nemocnici.
Zdroj: Profimedia / Vladivojna La Chia archiv / koláž eXtra
Předchozí Další
neštěstí
Vladivojna La Chia (37) nezačala první týden nového roku úplně šťastným způsobem. Zpěvačka a skladatelka, kterou za nejlepší filmovou hudbu nominovali hned dvakrát na Českého lva, je po těžkém úrazu hlavy a strávila několik dnů v nemocnici na jednotce intenzivní péče.

Vladivojna La Chia, vlastním jménem Klára Kozielová, šokovala své příznivce snímkem z nemocnice, kde je celá potlučená, s monokly a s ošklivou ránou na hlavě. Zranění si nešťastnou náhodou způsobila sama.

"30. 12. jsem spadla ze schodů a přivodila si vážný úraz hlavy. Šest dní na JIPce mě dostalo z nejhoršího, ale v rámci úspěšné rekonvalescence se musím na několik týdnů až měsíců stáhnout z veřejného prostoru," napsala Kozielová na Instagram a příspěvkem se na chvíli rozloučila.

Úspěšný rok i při pandemii

Zpěvačka, skladatelka a výtvarnice měla minulý rok, co se týče tvorby, opravdu přínosný. "Rok 2020 byl ve znamení naprostých změn, zvratů a neměl vůbec žádný střed. Jeden extrém vystřídal druhý extrém," napsala ještě před Vánoci Vladivojna. Vydala první vinyl Hrdinům naší doby a také dokončila operu-neoperu Šípková Lulu, jejíž premiéru přerušila pandemie koronaviru

Vladivojna byla za vytvoření filmové hudby ke snímkům Nevinnost (2011) a 8 hlav šílenství (2017) nominována na Českého lva

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy