Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

HUDEBNÍ SVĚT PLÁČE: Alexandrovci, se kterými se zřítilo letadlo do Černého moře, měli vystupovat v Česku! Které české hvězdy s nimi zazářily?

Obrovská ztráta!
Ruské letadlo se dnes ráno zřítilo do Černého moře. Na palubě bylo 91 lidí. Většinu cestujících tvořili členové ruského pěveckého sboru Alexandrovci. Ti mířili do Sýrie potěšit ruské vojáky.

Hudební svět zasáhla obrovská tragédie. Ruské letadlo se zřítilo dnes v ranních hodinách do Černého moře. K tragédii došlo krátce poté, co letadlo vzlétlo z mezinárodního letiště Adler u Soči.

Letadlo mělo namířeno z Moskvy do syrské provincie Latákíja.

V Soči měla celá posádka mezipřistání, a to kvůli dotankování paliva.

Podle agentury TASS byla na palubě většina členů sboru Alexandrovci kromě tří sólistů. V letadle bylo kromě nich ještě několik novinářů.

Pro Rusko představuje tato tragédie obrovské kulturní ztráty.

Sbor Alexandrovci měl vystoupit v roce 2017 i v České republice. Měli naplánováno turné desíti koncertů. Jestli se koncerty budou konat, je nyní otázkou.

V České republice měly tu čest si zazpívat se souborem takové hvězdy jako Karel Gott (77), Helena Vondráčková (69), Míša Nosková (33) nebo Bára Basiková.

Mohlo by vás zajímat

Další články