Hudební scéna pláče! Ve 39 letech zemřel zpěvák a kytarista z Divokýho Billa nebo Rybiček 48
V pouhých devětatřiceti letech zemřel zpěvák a kytarista Honza Štrup! Účinkoval například v kapelách Rybničky 48, Divokej Bill či Medvěd 009. O smutnou zprávu se podělil Kuba Ryba z kapely Rybičky 48. Příčina úmrtí je zatím neznámá.
Zprávu o náhlém úmrtí muzikanta Honzy Štrupa oznámil Kuba Ryba z kapely Rybičky 48. „Před chvílí jsem se dozvěděl, že odešel Honza Štrup…nebudu se rozepisovat o tom, jak jsme se poznali, co jsme spolu zažili a co se stalo, že jsme se posledních X let nebavili…Na to bude jednou čas s odstupem let až sepíšu paměti. Honza tam bude mit nezapomeunutelné místo. Pár let jsem ho měl jako bráchu, spoluhráče a spolupíče. On mě naučil, jak paří rockstár,“ napsal do statusu na svůj facebookový profil Ryba.
Členové kapel jsou v šoku
Nebyl ale jediný, koho tato zpráva zasáhla. „Díky za společný hraní, hostování, zkoušení a za spoustu legrace a úžasnejch mejdanů! Nikdy nezapomeneme,“ uvedla oblíbená hudební skupina Divokej Bill.
Na svého kamaráda zavzpomínal také Martin Raien Jeník. „Odešel snílek, smíšek, rovný a důvěřivý člověk. Ale poslední dobou někdy smutný a dost životem unavený. Hledal šanci, jak se z jeho trablí dostat, ale věděl že znám jeho minulost, rock’n’rollová léta, vzestupy i pády a myslel si, že ho nevezmu…ano znal jsem ho a čím si prošel… ale pořád to pro mě byl člověk, u kterého mi za to stálo mu podat pomocnou ruku,“ popsal Jeník. Dodal, že temná stránka životních problémů předčila to pozitivní, co se v jeho životě odehrávalo a co ještě mohlo přijít. „V pondělí, když nedorazil na poradu, jsem cítil v sobě divné chvění… ten den jsem se spojil s jeho maminkou po nespočtu neúspěšných hovorů jemu. Také o něj měla strach a nic o něm nevěděla. Dnes jsme se tuto smutnou zprávu dozvěděli,“ dodal zlomeně.
Pranýřovaná Zuzana z Farmy se brání. Odhalila bolestný důvod, proč s sebou měla psa
Související články

Tragický konec pátrání po mamince dvou dětí. Ženu našli mrtvou, příčina smrti se vyšetřuje

Tragický osud mladé Marie. Roky se léčila v Česku po vážném zranění, teď padla na Ukrajině, den po 24. narozeninách

Tragická smrt závodníka Ondřeje Chytila (†32): Během závodů narazil do stromu

Babiš si na nás dělal kampaň, zlobí se frontman kapely Rybičky 48. Vadilo by mi to u všech politiků, u něj ale víc, přiznává

Na Letné se chystá benefiční koncert pro Ukrajinu: Vystoupí Tomáš Klus i dívka z Ukrajiny

Sebevražda Honzy Štrupa (†39): Hudebník bojoval s démony a topil se v dluzích

Tragická smrt hvězdy Divokýho Billa: Honza Štrup (†39) měl démony a rozhodl se odejít, říkají přátelé
