Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zpěvák z duetu s Ewou Farnou bojuje se zákeřnou nemocí: David Stypka (40) má rakovinu

Zpěvák z duetu s Ewou Farnou bojuje se zákeřnou nemocí: David Stypka (40) má rakovinu
Zdroj: YouTube
+ Další 3 fotografie
neštěstí
Držitel Ceny Anděl za rok 2017, člen kapely Bandjeez a hudební partner zpěvačky Ewy Farné (26) David Stypka (40) přiznal, že bojuje s rakovinou slinivky. Diagnostikována mu byla v létě, podstoupil operaci a nyní ho čeká bezmála půl roku chemoterapií.

Zpěvák David Stypka, který v roce 2017 nazpíval s Ewou Farnou duet Dobré ráno, milá, se na dlouhou dobu na sociálních sítích odmlčel. Nyní se na svůj profil vrátil a svým fanouškům oznámil, že bojuje se zákeřnou rakovinou slinivky.

Naposledy se zpěvák ozval v srpnu letošního roku, kdy oznámil, že jde na operaci. S novou zprávou přišel nyní. „Od srpna jsem tady nebyl a dlouho jsem nevěděl, jak se sem vrátit. Bylo to (a pořád je) nejintenzivnější období v mém životě. Potřeboval jsem klid a popravdě jsem ani nevěděl, co sem napsat. Ale už bylo toho mlčení dost,“ rozepsal se Stypka na Facebooku.

„V létě jsem si po vleklé anabázi intuitivně vyřval CT vyšetření, našli mi nádor na slinivce, ten lékaři skvěle odoperovali, teď mě čeká bezmála půl roku chemoterapie. U téhle nemoci se blbě odhaduje vývoj, proto bez prognóz, ale cítím se dobře a chemo zvládám lépe, než jsem očekával (i když je to vpravdě smrtící koktejl). Mám ohromné štěstí na lidi kolem sebe a jsem v dobrých rukách po všech stránkách, na mnoha úrovních,“ napsal zpěvák.

Svým fanouškům rovněž oznámil, že po uvážení svého zdravotního stavu odehraje všechny naplánované koncerty. Fanouškům poděkoval za podporu. Nezbývá než doufat, že chemoterapie Stypkovi pomohou a zákeřnou nemoc se mu podaří porazit.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy