Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hudební ceny Evropy 2 slibují velkolepou show, plnou hudebních hvězd i celebrit!

Nejposlouchanější rádio pro mladé spustilo na konci února hlasování ve
svých Hudebních cenách Evropy 2.
Nejposlouchanější rádio pro mladé spustilo na konci února hlasování ve svých Hudebních cenách Evropy 2. Výherce dvanácti kategorií mají v rukou už popáté ti nejpovolanější – posluchači a fanoušci rádia. Na velké finále a hlavně show se mohou fandové těšit 15. 3. od 15:00 do 18:00 v éteru Evropy v přímém přenosu a na sociálních sítích rádia formou livestreamu.

Vítěze jednotlivých kategorií domácí nebo zahraniční zpěvák, zpěvačka, kapela, písnička, DJ, objev roku či kategorii nejoblíbenější Evropa 2 Unplugged song přijdou vyhlásit nejen hvězdy rádia, jako je Leoš Mareš a Patrik Hezucký, ale i známé celebrity. Svým těhotenským bříškem se přijde pochlubit Nikol Štíbrová v doprovodu svých kamarádek z 3v1 Martinou Pártlovou a herečkou Veronikou Arichtevou. Nebude chybět ani herecký objev David Gránský a hudební legenda Miro Žbirka.

„Hudba je pro Evropu 2 to nejdůležitější. Hvězdami Evropy 2 jsou interpreti, které Evropa 2 hraje. Ti, kteří hlasují v Hudebních cenách, posluchači, vědí, jakou Evropu 2 chtějí. Jsou spolutvůrci tohoto fantastického rádia,“ říká Michel Fleischmann, prezident Lagardère Active ČR.

Která hvězda bude stoupat výš a výš a kdo naopak u posluchačů totálně propadne? Čí písnička nedá posluchačům spát a kterou by raději ani neslyšeli? Poslouchejte Evropu 2 už ve středu a buďte u toho i online na sociálních sítích!

Související články

Další články