Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hudební boss František Janeček: Tereza Mátlová se zamilovala do Jaromíra Soukupa, spolu už nejsme dlouho

Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Vztah hudebního bosse Františka Janečka (75) a jeho partnerky Terezy Mátlové (45) je minulostí. V současnosti řeší už jen výchovu milované dcery Emilly (11). Redakci eXtra.cz to potvrdil sám Janeček společně s informací, že v současnosti matka jeho dcery podle jeho slov překvapivě randí s podnikatelem a televizním magnátem Jaromírem Soukupem (51).

Rozchod už dávno

Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že Janeček už není s Mátlovou, která má mít nový vztah. Několikrát byla spatřena právě se Soukupem. „S Terezou Mátlovou netvoříme pár již několik let, pouze jsme nepovažovali za nutné o tom informovat,“ přiznal eXtra.cz zaskočený Janeček, kterému se rozchod delší dobu dařilo tajit.

Uvedl i to, že Mátlová má být v současnosti partnerkou Jaromíra Soukupa, který před časem tvořil pár s herečkou Kateřinou Brožovou

Reakce Soukupa

„O tom, že navázala romantický vztah s panem Soukupem, mě informovala a já její rozhodnutí respektuji, dále její osobní život nepotřebuji komentovat. Mým jediným a největším zájmem zůstává blaho mé dcery Emilly a na to hodlám veškerou vahou své osobnosti dohlédnout,“ dodal František Janeček, který se řadí v českém showbyznysu k nejrespektovanějším hudebním producentům.

A co na to dvě údajné hrdličky? „K tomu se vůbec nebudu vyjadřovat, asi to pochopíte,“ řekla nám s omluvou Tereza Mátlová. Podobně zareagoval i mediální magnát. „Nezlobte se, ale zásadně vůbec nic o svém soukromí nekomentuji a komentovat nebudu,“ napsal eXtra.cz Jaromír Soukup.

Komplikace

Vztahové problémy Janečka a Mátlové se táhly delší dobu. V minulosti Tereza od muzikálového bosse odešla k jinému muži, když jí ale nový vztah nevyšel, vrátila se k Janečkovi. Ten chtěl právě kvůli milované dceři zůstat nad věcí. Navalovaly se ale další problémy, které definitivně vyřešily velmi složitou vztahovou situaci.

Související články

Další články