Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hubnutí po svátcích: Rady českých krásek, které se přecpávají, ale vypadají božsky!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
DIETA PO SVÁTCÍCH
Zná to snad každý, kdo netrpí bulimií. I ti nejasketičtější z nás se o Vánocích utrhnou ze řetězu a dopadá to tak, že s příchodem nového roku nabíháme na běžecké pásy, do posiloven a na různé detoxikační diety, aby se zase z koulí stala přitažlivá těla. Jak se vrací do formy krásné a mimo svátky štíhlé české dívčiny, které obyčejně vypadají tak, jako by snad jedly jen očima?

Možná to bude až překvapivé, ale i modelíny, moderátorky a podobné profese zapomenou na Vánoce na celoroční umírněnost a plní si bříška.

„O Vánocích probíhaly velké žranice. Klobásky, sýry, pořád něco. Ale snažím se celoročně makat, takže po svátcích nepotřebuju nějak rapidně shazovat a podstupovat nějaké očisty a podobně. Metabolismus mám díky celoročnímu zápřahu dobře nastartovaný. I o Vánocích jsem se snažila vyvážit jídlo túrami nebo lyžováním a jízdou na snowboardu. To se pak taková klobáska pomalu začne spalovat už ve chvíli, kdy ji dáte do krku,“ směje se Nikol Švantnerová (26), Česká Miss 2015.

„Jídlo k Vánocům patří a aspoň na ty tři dny bychom měli na diety zapomenout. To se i mně úspěšně daří. Vyloženě prasárny si nedávám, ale prasátko jsem na Štědrý den taky ještě neviděla. Čtyřiadvacátého jím už od samého rána. Vánočku, k obědu klobásku a večer kapra a řízek. A pak i další dobroty,“ říká krásná influencerka Nikol Trojanová (28).

Nic si neodepřou

„Problém nastává v období mezi svátky a Silvestrem, kdy bych se většinou chtěla hlídat, ale ještě jsem to nikdy nezvládla. Po Silvestru mám tak co dělat. Ale řeším to klasicky fitkem, které si po Vánocích dávám každý druhý den, a zdravou stravou. Obvykle se do normální formy vrátím asi za tři týdny až měsíc. Ptáte se, jestli mi to trápení kvůli třem dnům svátků za to stojí? Ano!“ dodává rezolutně Nikol (28).

Takovou moderátorku Hanku Mašlíkovou by někteří mohli považovat pomalu za ženského fitness Terminátora, který neudělá jedinou dietní chybu. Přitom prasí ze všech asi nejvíc.

„S manželem jsme už od začátku prosince měli naprosto volný režim. Moc jsem necvičila, rozhodla jsem se konec roku užít na maximum, takže jsem se vůbec v ničem neomezovala. Dopadlo to tak, že jsem se až začala přežírat. Dávala jsem si i to, co bych si normálně ani nedala, ale když jsem mohla, tak jsem do toho šla. Nechyběly fastfoody, večer zmrzliny, hranolky, brambůrky, někdy i pivko. Člověk by si měl dát někdy volnější režim. Tělo si o to řeklo a podle mě je dobré ho poslouchat. Ale po pozření každé prasárny fyzicky cítím, jak se mi tvoří celulitida. Bobtná mi na nohou i na zadku. Andreas se mi směje, že mám celulitidu hlavně na mozku,“ překvapila svou normálností a smyslem pro humor Hana Mašlíková (36).

Drastická dieta

Někdo by jí ale mohl závidět její genetiku. I když se měsíc chovala jako utržená ze řetězu, nic moc to s její váhou neudělalo a jak na začátku ledna začala zase se sportem, následky jsou už pryč.

„Diety nedržím. Snažím se jenom trošku přemýšlet o tom, co jím. Aby nechyběla zelenina, ovoce, aby jídlo bylo pestré,“ vysvětluje Mašle.

Aby to nebylo tak jednotvárné, oslovili jsme i protiklad ostatních dívek a žen. Taková herečka Miluše Bittnerová (41) je totiž jejich úplným opakem. Postavou vždy spíš trošku připomínala Věstonickou venuši než vítězku Miss. A ta také překvapila.

„Možná se budete divit, ale o svátcích jsem naprosto disciplinovaná. Kdybych nebyla, vážím už o třicet kilogramů víc. Vůbec jsem nehřešila, takže jsem ani nic nepřibrala. Poslední čtyři roky shazuju, konečně se mi něco povedlo, tak si to přece nezkazím cukrovím, které je beztak lepkové a já jsem bezlepková. Na to se můžu vykašlat,“ prozradila eXtra.cz žena, které prý váha hapruje kvůli problémům se štítnou žlázou.

Související články

Další články