Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hubnoucí Zdeněk Godla o manželce: Začátky byly těžší, ale měli jsme z čeho žít

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Herec Zdeněk Godla (46), kterého si lidé spojují zejména s jeho rolí v seriálu Most!, si zatančí v novém ročníku StarDance. Dříve se svěřil, že vzal roli kvůli hubnutí, nyní pro eXtra.cz prozradil, zda se jeho vize skutečně plní a jaký má cíl. Také promluvil o náročném trénování a manželce, která mu byla tou největší oporou i v době, kdy ještě nebyl známou tváří. Co na Zdeňka navíc prozradila i jeho krásná taneční partnerka Tereza Prucková (36)? 

Herec Zdeňek Godla se před pár měsíci pro eXtra.cz svěřil, že účinkování jako jeden ze soutěžících ve StarDance vzal kvůli hubnutí. Nyní prozradil, že se mu skutečně zhubnout podařilo.

"Něco jsem zhubl, ale konkrétním cílem je, že zkrátka nechci mít břicho. Nechci vypadat tak, jak jsem vypadal dříve," prozradil i s tím, že mu tréninky dávají zabrat, a to i z důvodu, že v minulosti neprošel žádnou taneční průpravou. Neznal jsem žádné tance, myslel jsem si, že je walz je valčík. Nemluvě o krocích nebo držení těla, každopádně si začínám zvykat.

I ten vynaložený čas a úsilí přímo na trénink se pak vrací a vzpomenu si, že je to pohyb, který mi Terka už ukázala," prozradil Zdeněk, který však jako naprostý začátečník i samozřemě potřebuje nějaké kroky oprašovat a občas šlápne, kam nemá. "Samozřejmě během tréninků i na něco zapomenu. Když spolu tancujeme, tak se mi třeba stává, že zakopnu, nebo dám někam špatně nohu, ale opravdu se snažím každý pohyb zapamatovat. Doma si pak občas pouštím videa z tréninku."

Zdeněk Godla o své manželce a slávě: Začátky byly těžší

Největší podporu Zdeněk dostává od rodiny, a zejména pak od manželky. Rodina mi fandí, jsou na mě pyšní, nikdo u nás takhle tancovat neumí, takže budu první a těším se na to, až si s někým z rodiny zatancuji. Třeba právě s manželkou, která je mi největší oporou." Herec se stal známou tváří velmi rychle, a také prozradil, jak jeho slávu vnímala a vnímá právě jeho žena.

"Zvládá to perfektně, začátky tedy byly těžší, protože na to nebyla zvyklá. Ale na druhou stranu byla velmi ráda a říkala mi, že mám alespoň práci a budeme mít z čeho žít. Moje žena mi byla a stále je skutečnou životní oporou," dodal.

Tereza Prucková o Zdeňkovi: Evidentně to má v krvi

Půvabná tanečnice Tereza Prucková pro redakci eXtra.cz prozradila, jaký je Zdeněk podle očí profesionála tanečník. "Evidentně to má v krvi, ale jak jsem již říkala, Zdeněk nebyl políbený žádným tancem nebo sportem. Takže ta svalová paměť a vůbec to nasátí jakýchkoli informací, které se týkají svalů a pohybu, musel hrozně dlouho přechroustávat," řekla. Podle slov Terezy je ale znát, že se Zdeněk skutečně snaží a je opravdový.

"Je temperamentní, plný energie a moc mě baví, že je takový opravdový. Když se mu něco povede, má radost a zdá se mi, že ho to také velmi nakopne. Začátek byl opravdu dlouhý, ale po tom měsíci mu to jde daleko rychleji, až jsem z toho překvapená," dodala krásná tanečnice.

Související články

Další články