Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Hubněte s námi: Ženy odstartovaly třetí týden, kdy se ukazuje síla vůle

Hubněte s námi: Ženy odstartovaly třetí týden, kdy se ukazuje síla vůle
Zdroj: Archiv
Hubněte s námi

Už tři týdny pětice vybraných žen, které chtějí před létem zhubnout nějaké to kilo, drží proteinovou dietu. Stravují se KetoMix jídly a dodržují podmínky našeho redakčního speciálu Hubněte s námi. Jak se jim vede? Stojí je hodně úsilí nedat si zmrzlinu nebo kousek čokolády? Ve třetím týdnu se ukazuje síla vůle!

Pětice žen vybraných do našeho hubnoucího speciálu má za sebou třetí týden diety a my jsme se jich zeptali, jak se v něm cítily a zda na sobě pozorují nějaké ty změny.

Nejprve jsme si odvážlivkyně, které chtějí něco dělat se svou postavou, představili, pak jsme s nimi prožili první, takzvaně zkušební týden. V druhém týdnu jsme je pak vyzpovídali, zda jsou s dietou spokojeny a zda už vidí nějaké výsledky.

A co třetí týden? Jaké změny u Šárky, Moniky a Jany nastaly?

Šárce se zmenšují "madla lásky"

Šárka se od začátku cítí v pohodě, čekala, že to bude horší. Navíc ji motivuje manžel a známí, kteří vidí progres a všimli si shozených centimetrů. I sama Šárka vidí, že se jí zmenšují takzvaná "madla lásky".

Jediné, s čím má problém, je břicho. To se zatím neformuje tak, jak by si přála. Jinak už se Šárka těší na druhou fázi, ta první je pro ni příliš striktní. Chybí jí totiž dát si kus masa, což je ve druhé fázi povolené.

Na další měsíc si vybrala z produktů KetoMix spoustu nových kousků, na které se velmi těší. Mezi ně patří sušené maso a proteinový chleba. Její váhový úbytek ve třetím týdnu byl téměř 2,5 kilogramu.

Monika se cítí naprosto skvěle

Monika se ve třetím týdnu diety cítí naprosto skvěle. Sama na sobě změny nevidí, ale je důležité, že když se změří a zváží, úbytek tam je. To ji motivuje k dalšímu důslednému dodržování proteinové diety. Navíc si samozřejmě její změny všimli i kolegové v práci a sousedé.

Na další měsíc si vybrala z KetoMix jídel spoustu nového sortimentu, který už se těší, až ochutná. Nemůže se dočkat nachos, kuřecí polévky, ovocných kaší a v neposlední řadě sušeného masa.

Ze stávajících jídel si ujíždí na proteinových tyčinkách, omeletách nebo vajonéze. Za třetí týden zhubla sice jen jeden kilogram, ale ubyly jí také dva centimetry v pase.

Jana chtěla s dietou skončit

Jana byla ve třetím týdnu bohužel velmi demotivovaná a dokonce uvažovala nad tím, že by s dietou skončila. Za všechno mohl fakt, že v něm opět zhubla jen 200 gramů. Nakonec ji však přesvědčil manžel a u KetoMix jídel zůstala.

Do dalšího měsíce si vybrala proteinové těstoviny, tyčinky a palačinky s karamelovou příchutí. Nyní věří, že se konečně zadaří a ona začne pořádně shazovat. Držme jí tedy palce!


Související články

Další články

Nejnovější kauzy