Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Hubněte s námi: V druhém týdnu si účastnice zvykají a sžívají se s dietou

Hubněte s námi: V druhém týdnu si účastnice zvykají a sžívají se s dietou
Zdroj: Archiv
Hubněte s námi

Druhý týden hubnutí s produkty KetoMix mají účastnice našeho redakčního projektu za sebou. Jak se cítí? Chutnají jim nová jídla? Opadla už únava a začínají si na nový styl života zvykat? Vše vám prozradíme v následujícím článku!

Poté, co jsme si představili pět odvážných žen, které našly sílu změnit svůj život od základu a zhubnout nějaká kila, jsme se zaměřili na cestu samotnou.

V prvním týdnu jsme si ukázali, jak jsou začátky těžké a jak s přechodem na nový životní styl mnoho z nich bojuje. Také nám prozradily prvnotní dojmy a přiblížily, jak se zpočátku cítily.

V dnešním článku se zaměříme na druhý týden diety, kdy by si účastnice měly na konzumaci jídel KetoMix pomalu zvykat a osvojovat si nová pravidla. Jak to ale zvládají ve skutečnosti?

Janě začala stagnovat váha

Jana se v druhém týdnu konečně začala cítit dobře a s novým druhem stravy se začala sžívat. V předchozím týdnu byla totiž unavená a první dva dny dokonce nepoužitelná.

Naštěstí ji baví vymýšlet nová jídla a kombinovat, proto si přípravu KetoMix stravy vyslověně užívá. Zdravá strava jí chutná a věří si, že u ní už zůstane.

Vzhledem k tomu, že byl první týden její úbytek na váze velký, zhubla 4 kilogramy, očekávala, že to takto půjde i nadále. V druhém týdnu však začala její váha stagnovat a Jana má dole pouhých 200 g. Nic ale nevzdává a snaží se zodpovědně dál.

Šárka pociťuje změny na své pleti

Maminka dvou malých holčiček Šárka miluju hudbu, tanec, běh a jógu, proto už nedočkavě vyhlíží pěkné počasí, aby mohla konečně vyrazit za sportem ven. Nikdy u diety nevydržela dlouho, protože neviděla výsledky.

To naštěstí u proteinové diety neplatí a Šárka v prvním týdnu zhubla 1,5 centimetru v pase a v druhém dalších 1,5 cm. Na oblečení je to tedy znát a ona je spokojená.

Nejvíce si oblíbila nejrůznější zeleninové placky, kam místo mouky dávala KetoMix omelety. Změnu stravy pozorovala nejvíce na stavu své pleti.

Nikole chybí čerstvé ovoce

Nikola se snaží zhubnout především proto, že se po mateřské bude vracet zpět do práce, ve které potřebuje vypadat dobře. Chodí ráda na procházky, běhá a jezdí na kole.

V druhém týdnu diety se začala cítit dobře a přešla ji počáteční únava. Přiznává, že jí chybí ovoce a to vážně hodně. Jinak si jídla pochvaluje. Především tedy to, že jsou snadná na příravu.

Začala si z omelety dělat cuketové bramboráky, na kterých si doslova ujíždí. Také ji baví pocit, že se po jídle cítí dobře a ne přecpaně. V druhém týdnu zhubla 2 kilogramy a 1 cm přes stehna a 2 cm přes boky.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy