Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hubněte s námi: Představujeme pět žen, které touží shodit pár kilogramů

Hubněte s námi: Představujeme pět žen, které touží shodit pár kilogramů
Zdroj: Extra.cz
Když jsme vyhlásili redakční výzvu o možnost dvouměsíčního hubnutí s KetoMix, obdrželi jsme maily od několika desítek zájemkyň. Nakonec jsme vybrali následujících pět žen, které v příštích týdnech budou shazovat kila za pomoci proteinové diety.

Z velkého množství zájemkyň, které se přihlásily do výzvy "hubnutí s KetoMix" jsme vybrali pět odvážných žen, které mohou zhubnout nadbytečná kila.

Ty dostanou kompletní nabídku dietních jídel KetoMix na dobu dvou měsíců. Dohlížet na ně budou výživoví poradci a oporu najdou i v ostatních účastnících projektu. Budou totiž mezi sebou pomocí skupiny sdílet zkušenosti, radosti, ale i strasti spojené s hubnutím. Vždy je totiž lepší se o úspěchy, ale i o vypjaté chvíle podělit s někým dalším.

Pojďme si představit pět žen, které byly do hubnoucího projektu vybrány:

Jana

Jana pracuje v oblasti IT a mezi její záliby patří vaření, četba knih, sledování televize a hlavně desetiletý syn. Sice moc nesportuje, ale chodí často s rodinou na procházky a občas si jde zaběhat. Před koronou chodila také plavat do bazénu. Už delší dobu se snaží zhubnout, ale zatím se jí to nedaří. Když tedy viděla naši výzvu, neváhala ani minutu a do projektu se přihlásila. Od hubnutí s KetoMix si slibuje skutečný úbytek kil za pomoci kvalitních přípravků a hlavně pod dohledem odborníků. Je si jistá, že to pro ni bude motivující, sama by totiž také nemusela najít pevnou vůli vydržet.

Monika

Monika miluje sport. Mezi její vášeň patří především sportovní střelba, ale i střelba z kuše, posilování, armwrestling, jízda na kole, plavání, golf, bikebiatlon, motokáry nebo buggyny. Je to prostě akční žena, která se přihlásila kvůli tomu, že po operacích pat a úrazech se její váha vyšplhala až na 123 kilogramů. Sama dokázala zhubnout na 108 kilo a pod dohledem odborníků na 85 kilo. Váhu si však neudržela a nyní má kolem 95 kilo, s čímž se jí velmi špatně sportuje. Zhubnout na vysněných 67 kil, které měla ve dvaceti, je její sen a věří, že s pomocí KetoMix diety se jí podaří splnit.

Nikola

Nikola je na mateřské dovolené a před ní pracovala jako obchodní zástupce ve stavebnictví. Rodičovská dovolená jí však za pár chvil končí a ona se bude vracet zpět do práce, kam se velmi těší. Před létem a nástupem do zaměstnání by ráda zhubla nějakých 6 kilogramů, a tak naše výzva přišla jako na zavolanou. Určitě jí pomůže i to, že ráda chodí na procházky, běhá a jezdí na kole.

Šárka

Šárka je maminkou dvou malých holčiček, která pracuje jako zdravotní laborantka. Miluje tanec, hudbu, jógu a běh. I přes velké vytížení se snaží alespoň jednou týdně sportovat, ale kdyby čas dovolil, uměla by si to představit častěji. Do práce nastoupila teprve nedávno a řekla si, že aby se tam cítila dobře, měla by i dobře vypadat, a v tom by jí hubnoucí výzva mohla pomoci. Na dietě KetoMix se jí líbilo, že dostane veškeré jídlo, tudíž pro ni jeho příprava bude nenáročná. U žádné z diet, které už v minulosti držela, však dlouho nevydržela, ale řekla si, že tuto zvládne. Ví totiž, že výsledky jsou viditelné brzy a to podle ní člověka motivuje.

Tereza

Jedenačtyřicetiletá Tereza je už rok a půl na mateřské dovolené. Ve volném čase píše blog, fotí, cestuje, čte, sleduje filmy a poslouchá hudbu. Dietu držela ve svém životě pouze jednou a to shozená kila nabrala rychle zpět. Proteinové dietě se ale rozhodla dát ještě šanci, protože i přesto, že se poslední rok stravuje zdravě, nehubne. Na KetoMix stravě se jí líbí, že nemusí téměř nic odměřovat a jídla má za pár chvil hotová. V těhotenství navíc přibrala 21 kilogramů a deset by ještě potřebovala dát dolů.

Nyní znáte všech pět vybraných žen, které startují dvouměsíční hubnoucí kúru. Pokud chcete jejich snažení sledovat, držet jim palce a číst jejich příběhy, úspěchy i překážky, které budou muset při své cestě překonávat, stačí pravidelně navštěvovat web Extra.cz a rozkliknout štítek #hubnete s nami.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy