Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hubněte s námi: Poslední dva týdny si účastnice užívaly a byly spokojené s výsledky

Hubněte s námi: Poslední dva týdny si účastnice užívaly a byly spokojené s výsledky
Zdroj: Archiv
Hubněte s námi

Našich pět odvážných žen, které se přihlásily do projektu Hubněte s námi, má svůj sen na dosah. Dokončily poslední dva týdny a nyní se mohou podívat na výsledky. Jak jsou s úbytkem kil spokojeny? Šly by do proteinové diety znovu? Podívejte se!

Před několika měsíci se přihlásily desítky dívek do projektu Hubněte s námi, ve kterém jsme jim nabídli redakční spolupráci, při které mohly dva měsíce hubnout s kúrou KetoMix pod odborným dohledem při konzumaci keto jídel. Po pečlivém vyhodnocení jsme jich pět vybrali a tyto šťastlivkyně se do projektu opřely s vervou! Jaké byly jejich dva poslední týdny?

Jana by klidně do projektu znovu šlaJana, která pracuje v IT a nesportuje, na sobě v sedmém i osmém týdnu viděla změny jak v zrcadle, tak pocitově. Cítila se totiž lépe, pročištěněji a zdravěji. Přiznala ale, že její očekávání výzva plnila jen na začátku a na konci už moc spokojená nebyla.

I tak by ale projekt klidně znovu podstoupila a vřele ho doporučila všem, kdo chtějí zhubnout. Bavilo ji také sledovat recepty a vychytávky ve skupině, kde byla po celou dobu v kontaktu s ostatními soutěžícími. V sedmém týdnu zhubla pouze 200 gramů a v osmém 1 kilogram.

Monika zhubla tolik, kolik chtělaMonika miluje golf, motokáry a plavání, proto je pro ni sport denní chleba. V sedmém týdnu na sobě zpozorovala, že se cítí lépe a hlavně si pochvalovala, že zhubla tolik, kolik chtěla, což jí udělalo opravdu radost.

Do tohoto druhu diety by klidně šla znovu, protože ji považuje za opravdu účinnou. V sedmém týdnu Monika zhubla půl kila, centimetr v pase a dva přes boky. V osmém pak nezhubla už nic.

Nikole nevyhovovala společná skupinaNikola je na mateřské a bude se vracet do práce, proto chtěla zhubnout. Díky této výzvě se naučila pravidelně jíst a do projektu by šla klidně znovu.

Jediné, co by si představovala lepší, byla komunikace ve Whatsapp skupině, která úplně její představy nesplnila. V sedmém týdnu zhubla 1,5 kilogramu a v osmém ještě přihodila další kilogram.

Tereza se cítí sebevědomějiTereza má malou dcerku, píše blog, ráda fotí a cestuje. Chce být trendy maminka, proto se do projektu s hubnoucí kúrou KetoMix přihlásila. Ten splnil její očekávání a Tereza musela vyměnit šatník za menší, také se cítila svěží, lehčí a plná energie. Má nyní i více sebevědomí, za což je také velmi ráda.

Dieta předčila její očekávání a šla by do ní znovu. Stejně jako Nikola nebyla nadšena ze společné skupiny, představovala si, že budou její kolegyně více aktivní. Každopádně za 8 týdnů zhubla krásných 12,3 kilogramů.

Na finální dotazníky spokojenosti od všech účastnic se budete moci podívat už brzy!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy