Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Hubněte hravě a zdravě jako Italky: Za měsíc budete o 5 kilo lehčí!

+ Další fotografie
Velmi podobně jako francouzské ženy i Italky vědí, jak si nejen užívat života, ale i vypadat skvěle. Život si umí užívat naplno a nikam se nehoní. Jak to však dělají, že vypadají pořád tak svěže a žensky? Trik je zatraceně jednoduchý! Nikam nespěchají, mají se rády takové, jaké jsou, a hlavně nedrží žádné diety. Chcete vypadat jako ony? Naučte se základní rituály, které dodržují každý den.

Každá Italka moc dobře ví, že základ nejen krásného těla, ale i bezchybné pleti je nestresovat se. Být v pohodě je základ krásy. Jejich heslo je: „Jím bez pocitu viny.“ Jídlo si neváží a klidně si dopřejí i nějakou tu sladkost. Takže být usměvavá je základ všeho.

Italky se snaží jíst především malé porce a vůbec nemají problém s tím, když si dopřejí i špagety. Jejich základ jídelníčku je, že suroviny musí být hlavně čerstvé a aby obsahovaly hodně živin a vitaminů. Nedají dopustit na čerstvé ryby, zeleninu, bylinky a hlavně pijí hodně minerálky. Večer si dopřejí i skleničku vína.

Temperamentní ženy si také po každém jídle dopřávají několikaminutovou procházku, která jejich tělo hezky nastartuje. Tento rituál si dopřávají po každém jídle, takže i 4× denně. Spalování kalorií hned po jídle je nejjednodušší způsob, jak zhubnout. Nejenže zhubnete, ale posílíte tím i svaly na nohou a zadečku.

Nejvíce efektivní je procházka navečer, která napomůže k dobrému trávení a také se vám po ní bude krásně spát. Spánek jižní dámy také považují za jednu z priorit, který napomáhá ke krásnému vzhledu.

Mohlo by vás zajímat

Další články