Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hubeňoučká Patricie Solaříková prozradila, jak se jí podařilo zhubnout: Bude to ale fungovat na každého?

Herečka vypadá skvostně!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 32 fotografií
Herečka Patricie Solaříková, známá hlavně díky seriálu Ulice, fascinuje všechny svoje fanoušky už nějakou dobu tím, jak se jí podařilo zhubnout. Lidé ji velmi chválí a hlavně se ptají, jak toho dosáhla. Patricie se tedy rozhodla, že se o svůj tajný recept podělí s lidmi. Ale bude tenhle způsob "diety" fungovat na každého?

Seriálová Tereza Jordánová rozhodně nikdy nebyla tlustá. Ale před několika měsíci si musela vyslechnout hodně kritiky na svou postavu. Je pravda, že herečka trošku přibrala a stala se z ní na malou chvíli oplácaná boubelka.

Místo toho, aby herečka začala fňukat a rozčilovat se na sociálních sítích, tak na sobě pořádně zamakala. V poslední době jejímu instagramovému profilu vévodily fotky z fitka. Poté začala postupně přidávat svou přeměnu a nyní se fotí v plavkách téměř pořád.

A proč taky ne. Patricie Solaříková má za sebou kus práce, tak co by se nepochlubila perfektní postavou. Opravdu jí to moc sluší a nyní na sociálních sítích prozradila recept na svou zázračnou dietu. Ovšem tohle nebude nejspíše platit pro každého, kdo chce zhubnout.

„Milé dámy, opravdu hodně z vás mi často píše, jak se mi podařilo zhubnout. Já už jsem o tom jednou psala, ale asi to budu muset připomenout. Takže, já vlastně nevím, ale fakt. Je to celé o hlavě. Dokud jsem řešila každé sousto, tak šla moje váha spíš nahoru. Nejsem žádná vychrtlina, nikdy nebudu, hlavně to není moje ambice. Jsem NORMÁLNÍ a hlavně SPOKOJENÁ sama se sebou! Žádný diety, žádný dřiny v posilce! Jasně, jídlo a pohyb jsou důležité, ale není to to hlavní, alespoň u mě nebylo. Nejdřív si hlava musela uvědomit, že to, jak vypadám je za prvé sakra stoprocentně moje věc a každému je do toho kulové a za druhé, že není méně podstatná věc v životě, než váha! Prostě se mějte rádi!“ napsala herečka do svého statusu.

Je pravda, že za to, jak zhubla je nyní vzorem pro spoustu lidí. Ale existují lidé, kteří jsou opravdu tlustí a ne jenom oplácaní a ti budou muset nejspíše udělat trochu víc, než jen pozitivně myslet.

Související články

Další články