Je to skoro dva roky, co Česká Miss 2009 Iveta Vítová (32, rozená Lutovská) porodila dcerku Anetku. Přibrala skoro dvacet kilo, ale když se na ni podíváte, tak na sobě nemá už ani gram tuku. Přitom rozhodně ona není z modelek, co by se trápily hlady. Moc ráda si dá pořádně do nosu i v cukrárně.

„Já si opravdu neodpírám. Jídlo a zvlášť sladké miluji, a jak mám ještě malé dítě, tak s Anetkou si spolu dopřáváme nějaké mňamky. Od baráku máme nejbližší Ovocný Světozor na Chodově, kam už léta tak rádi s mužem jezdíme a bereme si dobroty domů,“ prozradila se smíchem krásná Iveta.

A jak to tedy dělá, že je stále tak štíhlá, i když si bez ostychu dopřeje dortík či chlebíček?

„Běhání kolem malého dítěte je dost náročné. Celý den se nezastavím a pořád jsem v poklusu. Je to sice dost náročné, ale na postavu dost účinné. A hlavně je to mnohem zábavnější než cvičení. Když u toho můžete pozorovat pokroky, co váš potomek každou chvíli udělá,“ řekla nám svůj recept na štíhlou linii.

Takže, holky, co si neumíte odpustit mlsání, tak si pořiďte dítě nebo si ho někde vypůjčte a třeba se vám konečně splní vypadat jako Miss.