Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Hubená Meghan Markle zná skvělý trik, jak vytvořit ženské křivky. Nebo je snad těhotná?

Meghan to v modré moc sluší.
+ Dalších 9 fotografií
Pokud jste hubená jako Meghan Markle (37) a máte boky jako klučík z páté třídy, tak zbystřete! Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle totiž moc dobře ví, jak půvabné ženské křivky vykouzlit, aniž by musela hodiny dřít v posilovně. Jaký trik tato královská kráska používá? Nebo nás jen chce zmást a je snad těhotná?

Krásná Meghan Markle moc dobře ví, co jí sluší a jak vypadat ještě lépe. Protože se pyšní od přírody hubeňoučkou postavou, musí si některými střihy pomoct, aby vypadala více jako žena. Používá na to jeden z nejznámějších a nejosvědčenějších triků. Volánky.

Na včerejší slavnostní událost oblékla vévodkyně modré šaty, které na první pohled vypadaly celkem jednoduše. V čem se však skrývalo jejich kouzlo, byl střih. Dokonalé modré šaty přidaly objem v patřičných partiích, které chtěla Meghan zdůraznit. Na její atletické postavě vykouzlily ženské křivky.

Volánky na přední části jsou tedy jasnou volbou a manželce prince Harryho tak udělaly skvělou službu. Byla v nich naprosto svůdná. Modré pouzdrové šaty oblékla od svého oblíbeného návrháře Jasona Wu, který je typickým propagátorem žensky střižených šatů. Hodnota jednoho oblečku je v přepočtu kolem 60 tisíc korun. Lodičky Aquazzura v podobné barvě doplnila ozdobami z módního domu Dior.

Tento trik použila Meghan již několikrát. Naposledy například oblékla plisovanou sukni, která dodává objem, na svatbu Harryho kamaráda. Pokud tedy i vy máte atletickou postavu, neváhejte vyzkoušet tento jednoduchý trik. Budete neodolatelná jako Meghan!

Mohlo by vás zajímat

Další články