Krásná Meghan Markle moc dobře ví, co jí sluší a jak vypadat ještě lépe. Protože se pyšní od přírody hubeňoučkou postavou, musí si některými střihy pomoct, aby vypadala více jako žena. Používá na to jeden z nejznámějších a nejosvědčenějších triků. Volánky.

Na včerejší slavnostní událost oblékla vévodkyně modré šaty, které na první pohled vypadaly celkem jednoduše. V čem se však skrývalo jejich kouzlo, byl střih. Dokonalé modré šaty přidaly objem v patřičných partiích, které chtěla Meghan zdůraznit. Na její atletické postavě vykouzlily ženské křivky.

Volánky na přední části jsou tedy jasnou volbou a manželce prince Harryho tak udělaly skvělou službu. Byla v nich naprosto svůdná. Modré pouzdrové šaty oblékla od svého oblíbeného návrháře Jasona Wu, který je typickým propagátorem žensky střižených šatů. Hodnota jednoho oblečku je v přepočtu kolem 60 tisíc korun. Lodičky Aquazzura v podobné barvě doplnila ozdobami z módního domu Dior.

Tento trik použila Meghan již několikrát. Naposledy například oblékla plisovanou sukni, která dodává objem, na svatbu Harryho kamaráda. Pokud tedy i vy máte atletickou postavu, neváhejte vyzkoušet tento jednoduchý trik. Budete neodolatelná jako Meghan!