Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hubená Meghan Markle zná skvělý trik, jak vytvořit ženské křivky. Nebo je snad těhotná?

Meghan to v modré moc sluší.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Pokud jste hubená jako Meghan Markle (37) a máte boky jako klučík z páté třídy, tak zbystřete! Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle totiž moc dobře ví, jak půvabné ženské křivky vykouzlit, aniž by musela hodiny dřít v posilovně. Jaký trik tato královská kráska používá? Nebo nás jen chce zmást a je snad těhotná?

Krásná Meghan Markle moc dobře ví, co jí sluší a jak vypadat ještě lépe. Protože se pyšní od přírody hubeňoučkou postavou, musí si některými střihy pomoct, aby vypadala více jako žena. Používá na to jeden z nejznámějších a nejosvědčenějších triků. Volánky.

Na včerejší slavnostní událost oblékla vévodkyně modré šaty, které na první pohled vypadaly celkem jednoduše. V čem se však skrývalo jejich kouzlo, byl střih. Dokonalé modré šaty přidaly objem v patřičných partiích, které chtěla Meghan zdůraznit. Na její atletické postavě vykouzlily ženské křivky.

Volánky na přední části jsou tedy jasnou volbou a manželce prince Harryho tak udělaly skvělou službu. Byla v nich naprosto svůdná. Modré pouzdrové šaty oblékla od svého oblíbeného návrháře Jasona Wu, který je typickým propagátorem žensky střižených šatů. Hodnota jednoho oblečku je v přepočtu kolem 60 tisíc korun. Lodičky Aquazzura v podobné barvě doplnila ozdobami z módního domu Dior.

Tento trik použila Meghan již několikrát. Naposledy například oblékla plisovanou sukni, která dodává objem, na svatbu Harryho kamaráda. Pokud tedy i vy máte atletickou postavu, neváhejte vyzkoušet tento jednoduchý trik. Budete neodolatelná jako Meghan!

Související články

Další články