Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Hubatý alkoholik, farmář Josef o své sex-appealem nadupané blondýně z Prahy: Libuška potřebuje sex jako prase drbání!

Farmář Josef má rád alkohol a humorné průpovídky na adresu žen.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie

Notorický alkoholik Josef, jeden z nejvýraznějších hrdinů pořadu Farmář hledá ženu, se pomalu profiluje nejen jako velký vtipálek, ale zároveň čím dál víc jako „huba nevymáchaná“. Přesto o něj mají jeho nápadnice stále neutuchající zájem, což jde vidět i při tak banálních situacích, jako je kopání brambor na poli. Tam jej totiž obě dvě dámy upozornily, ať se při tom příliš „neztrhá“. Konverzace probíhala přibližně takto:

Dámy: „Dej na sebe pozor, ať nejsi tak zničený.“

Josef: „Ale jen se nebojte…“

rajcovní Libuška: „Aby ti zbyly nějaké síly na večer, Pepo. Co s chlapem, který spí?“

semetrika Katarína: „Chlapa musíš umordovat za celý den, aby ti právě dal večer klid.“

rajcovní Libuška: „No to právě ne, to si ho musíš šetřit.“

semetrika Katarína: „Ale prdlajs. Hlavně ať je od něj večer klid.“

rajcovní Libuška: „Tak to právě záleží na tom, na co ho máš.“

A právě po této debatě neváhal farmář na kameru říci, že cítí, že Libuška potřebuje sex takzvaně jako prase drbání. To se vzápětí také potvrdilo. „Já jsem se na tebe tak těšila, novou podprsenku jsem si koupila… A ty mezitím tady osaháváš úplně všechny,“ naoko se durdila Libuška při Josefových milostných výpadech na její konkurentky. Pak mu ale slíbila dát ještě jednu šanci, kterou zpečetila tím, že mu přišila knoflík na kalhotách, a farmář jí pak dal pusu přesně tam, kam si rajcovní blondýnka z Prahy přála.

Kníratá farmářka Zuzka, která šla do pořadu asi hlavně kvůli honoráři, zatím stále spatřuje to největší zalíbení v exotickém Hassanovi, se kterým už spřádá plány na to, co bude, až to mezi nimi „zahřmí“. V ukázkách příštího dílu seznamovací reality show šlo ale jasně vidět, jak jde pohoda na farmách pomalu „do kopru“, a na povrch začínají vycházet mnohem závažnější otázky, hlubší otázky motivace jednotlivých účastníků a s nimi spojené nevyhnutelné slzy. Je tedy jasné, že nás příště čeká už pořádné vztahové drámo.

Související články

Další články