Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Víte, jak by to vypadalo, kdybyste měli na všechno jenom 50 korun? Holky z 3v1 vám to názorně ukážou!

Asi se vám to taky stalo. Dostali jste výplatu a za týden už jste měli peněženku prázdnou. Kouzlo. Zázrak. Trio Štíbrová, Arichteva a Pártlová vám poradí, jak naložit s poslední padesátikorunou.

1. Koupíte si knihu ale… – samozřejmě, že si za padesát korun můžete koupit knihu. V antikvariátu si za tuhle částku koupíte možná i dvě. Ale pokud chcete nějaký nový hit, tak ho patrně dostanete bez konce.

2. Mít padesát korun má i své výhody – když vás načape revizor třeba v tramvaji bez jízdenky, nebude vám moc dát pokutu za sedm stovek, když máte jen padesát korun. Tak jednoduše dostanete jen „kousek“ pokuty. Kéž by to tak fungovalo i doopravdy.

3. Na masáž si můžete zajít pokud… – nikdo vám nemůže přeci zakázat chodit na masáže s padesátikorunou. Ovšem potom, co se hezky uvelebíte a masérka na vaše záda nalije olejíček, celá masáž končí. Váš kredit padesát korun jste právě vyčerpali.

4. Drink „trochu“ jinak – s kamarádkou a padesátikorunou v kapse na drink? Žádný problém. Ale budete se muset smířit s tím, že číšník musí přizpůsobit drink vaší ceně, kterou za něj můžete maximálně dát.

5. Taxíkem rychle a zběsile – tak maximálně jednou stranou nastoupíte a vzápětí druhou vystoupíte. Kam si myslíte, že by vás jako taxík za padesát korun dovezl?

6. Služby prostitutky jsou k mání – i za padesát korun a vůbec se u toho nenadřete. Dokonce nemusíte překročit ani práh jejího bytu. Protože za padesát korun vám leda tak ukáže, co se skrývá pod jejím saténovým župánkem. Takže to není ani nevěra.

7. Připravíte se i na Vánoce – sice trošičku skromněji, ale to vůbec nevadí. Alespoň pak nemusíte nadávat, že máte jehličí všude po bytě.

8. I ke kadeřníkovi si zajdete – sice vás moc neostříhá, ale vám potom nebude aspoň líto, že jste udělali chybu. No není to parádní?

Jak jste mohli vidět, za padesát korun si toho moc nekoupíte. Ale co si za padesát korun koupíte určitě, je červený frňák, jehož koupí přispějete na Konto Bariéry.

Související články

Další články