Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kuchařka Lahodně s Ellou každý den nabídne recepty pro každou příležitost

Oblíbili jste si vaření s Ellou podle její první úspěšné kuchařky Lahodně s Ellou? Nebo jste o ní zatím neslyšeli, ale rádi byste začali jíst zdravěji? Pak vás určitě potěší zpráva, že na pulty českých knihkupectví míří nová sbírka receptů, tentokrát Lahodně s Ellou každý den.

Kuchařka Lahodně s Ellou? učarovala spoustě čtenářů a blogerka Ella Woodward dokázala, že jíst zdravě a chutně není náročné ani časově, ani finančně. Její stravovací styl není založený na žádné dietě. Naopak doporučuje užívat si každé sousto s radostí a dopřávat si, na co máme chuť.

Ovšem pozor, jen pokud jde o kvalitní, průmyslově nezpracované suroviny. V jejích receptech nenajdete žádné maso, mléčné výrobky, lepek ani cukr. Netvrdí, že je nutné se jich vzdát úplně, ale doporučuje zkusit je alespoň omezit. Odměnou vám bude více energie a zlepšení zdravotního stavu.

Jak vypadá nová kuchařka?

Novinka Lahodně s Ellou každý den? je plná jednoduchých receptů. Najdete v ní inspiraci pro rychlé snídaně, hlavní jídla, svačiny či jídlo s sebou do krabičky. Ella vám také poradí, jak zazářit při přípravě hostiny pro návštěvu. Většina surovin je navíc běžně k dostání.

V úvodní kapitole Ella představuje základní principy své stravy a upřesňuje všechny její výhody. Seznámí vás také s různými kuchařskými tipy a triky. Prozradí, jak plánovat jídelníček a šetřit čas při přípravě pokrmů. Každá kapitola začíná popisem surovin, jejich použití a přínosu pro zdraví. Nádherné grafické zpracování.

Pikantní čočková polévka, energetické koule se skořicí a medem či salát s restovanými bramborami a hummusem – také se vám sbíhají sliny? Věřte, že budete ještě víc nadšení, až budete mít kuchařku v ruce. Provází ji totiž řada nádherných fotografií, které povzbudí chuťové buňky každého čtenáře.

Lahodně s Ellou každý den? zkrátka potěší vaše oko i žaludek. A nezáleží na tom, jestli chcete jen obohatit jídelníček o nové suroviny, nebo se pokusit změnit životní styl. Ella vám znovu ukáže, že jíst zdravě je zábava a lahoda!

Související články

Další články