Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hrůzostrašný nález u rodinného domu: Tělíčko malé Lucinky bylo zakopané na zahradě

Hrůzostrašný nález u rodinného domu: Tělíčko malé Lucinky bylo zakopané na zahradě
Zdroj: pixabay.com
horor
V pátek odpoledne se slovenským policistům naskytl strašný obrázek. Na zahradě rodinného domu v okresním městě Nové Zámky nalezli tělíčko dítěte. Sociálka před časem informovala o tom, že rodině, kde je více dětí, jedno chybí. O tragické události informovala TV JOJ.

Hororová scéna jako ze špatného filmu. Tak by se dal popsat obrázek, který se naskytl slovenským policistům na zahradně jednoho z rodinných domů ve městě Nové Zámky na Slovensku. Policie tam totiž nalezla zakopané dítě, jehož věk zatím není znám.

Matka měla ze současného vztahu tři děti a sociálka již před časem informovala o tom, že jeden ze sourozenců chybí. Pravděpodobně by se mělo jednat o Lucii, která se narodila v prosinci 2018, ale od minulého července ji nikdo neviděl.

Oba dva rodiče tvrdili, že se dívenka nachází v ústavu v Bratislavě. Když se ale ani po roce neukázala a její věci z domu zmizely, rodinní příslušníci informovali sociálku. Policie našla a vykopala tělo holčičky v pátek. Příčinu smrti by měla odhalit pitva. O události informovala TV JOJ

PŘÍPAD BUDEME SLEDOVAT.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy