Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hrůzostrašný masakr v Austrálii: Mezi mrtvými jsou také 4 děti

Ilustrační foto
Hrůzostrašný masakr, kdy bylo nalezeno 7 mrtvých těl včetně dětí, se odehrál na jihozápadě Austrálie. Policie však nevyhlásila pátrání. Pravděpodobně se jednalo o vraždu se sebevraždou.

Děsivý masakr se stal v obci Osmington, která leží nedaleko města Margaret River v australském státě Západní Austrálie. Policie objevila těla 7 mrtvých těl. Bohužel mezi nimi byly i čtyři zastřelené děti.

Nebylo však vyhlášeno pátrání po viníkovi krveprolití. Vyšetřovatelé se domnívají, že se jednalo o vraždu s následnou sebevraždou. Okolnosti krvavého masakru se však nadále vyšetřují.

Jedná se o jeden z nejhorších případů za posledních 20 let v Austrálii. Nejtragičtější událost se stala roku 1996 v Tasmánii, kdy Martin Bryant zastřelil 35 lidí a dalších 23 vážně zranil.

Vrah Martin Bryant byl odsouzen na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění. V té době se snažila australská vláda zabránit podobným tragédiím a nařídila tvrdší opatření.

Mohlo by vás zajímat

Další články