Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hrůzostrašné detaily z vraždy dívenky (†3) v Přerově: Matka její tělíčko pohodila do pračky mezi trička

Hrůzostrašné detaily z vraždy dívenky (†3) v Přerově: Matka její tělíčko pohodila do pračky mezi trička
Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
detaily vraždy
Obrovská tragédie, při které vyhasl zcela zbytečně dětský život, se odehrála loni 14. srpna v Přerově v jednom z tamních bytů. Zrůdná matka, která obzvlášť brutálním způsobem zavraždila teprve tříletou dceru, stanula před Krajským soudem v Olomouci. Z úterní výpovědi svědků vyplývá několik hrůzných detailů z vraždy malé holčičky.

Přerovským policistům se po příjezdu do jednoho panelového domu naskytl snad ten nejhorší pohled v životě. Třiadvacetiletá Alena G. pod vlivem pervitinu brutálně zavraždila svoji teprve tříletou holčičku.

"Viděla jsem z kuchyně, jak honili nějakou ženu. Ta vběhla do chodby našeho domu, utíkala po schodech nahoru a vždycky bouchla do dveří, jako by chtěla, aby jí někdo otevřel. To už jsem viděla přes kukátko dveří bytu. Volala, lidi, pomozte mi, udělala jsem p*čovinu," řekla podle iDnes.cz jedna ze svědkyň.

Ležela v pračce mezi tričky

Ženě za vraždu hrozí 15 až 20 let za mřížemi, případně výjimečný trest. Policisté nejdříve našli zmatenou matku na půdě a následně se dozvěděli, že má v bytě dítě. Policisté holčičku našli v pračce mezi tričky.

"Přišli k nám s tím, že se hledá malá, že Alenu odvezli. Později mi už řekli, že je mrtvá, že ji našli mezi tričky v pračce," vypověděla jedna ze sestřenic otce zavražděné.

16 bodných ran nůžkami

Matka nebohé dítě zavraždila obzvlášť brutálním způsobem. "Po opakovaném bití nezletilé ji matka rdousila rukama kolem krku, poté jí obtočila kolem krku kabel a škrtila ji a následně nezletilou šestnáctkrát bodla nůžkami," uvedla u soudu státní zástupkyně Alice Ondrášková.

"Tříleté dítě bylo vystaveno enormnímu fyzickému i psychickému násilí a utrpení. Pokud by se dostavila okamžitě lékařská pomoc, nebylo by to již nic platné," dodala znalkyně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy