Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hrůzný úraz: Holčička z Kladenska jezdila na kole, skončila s klackem zapíchnutým v čele

Dívka skončila s větví v čele.
Zdroj: Facebook ZZS Středočeského kraje
nehoda
Štěstí v neštěstí potkalo malou holčičku z Kladenska, která se snažila naučit jezdit na větším kole. Dívenka při jízdě tak nešikovně narazila do stromu, že jen o pár centimetrů minula její oko větev. Přivolaní záchranáři byli po příjezdu k dívence v šoku...

Jízda na větším kole se mohla dívence pekelně vymstít. I přesto, že si počínala dobře, v jednu chvíli ztratila balanc a narazila do stromu. Informuje o tom na svém Facebooku Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje.

Hrůzostrašný pohled

Po příjezdu záchranářů se ukázalo, že holčičce trčí z čela větev, která pronikla kůží až k uchu. Hrůzostrašný pohled přivedl rodiče dívenky do šoku a podobně na tom byli i ostřílení záchranáři.

"To, že měla dívka kvalitní helmu, nezabránilo, bohužel, zranění. Malá slečna byla velmi statečná - nechala se od posádek ošetřit a podat léky proti bolesti. A při transportu do motolské nemocnice už komunikovala se záchranářkou, která se všemožně snažila udržet dobrou náladu naší malé pacientky, píše se na Facebooku Záchranky.

Dívka měla štěstí v tom, že jí klacek nezasáhl oko. Stačilo jen pár centimetrů a nehoda na kole mohla mít daleko vážnější následky. Zdravotníci dívce vzkazují, že až uzdraví, rádi ji uvidí na své základně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy