Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hrůzný případ: Maďarský patolog krmil prasata lidskými těly, na zločin upozornili zloději

Otřesný případ
Hrozivý případ vyšetřují policisté v maďarské obci Páty. Tamní šedesátiletý patolog si nosil potají lidské ostatky domů, aby jimi krmil prasata. Muži hrozí obvinění z trestného činu nedovoleného nakládání s lidskými ostatky.

Podle deníku Blikk k odkrytí hrůzného činu přispěli zloději, kteří se pokusili patologův dům vykrást. Po zadržení policií při výslechu popsali, co spatřili na pozemku tohoto doktora. Když policie přijela na místo, objevila plastové nádoby s částmi lidských těl. Podle mluvčího policie Kristófa Gála nepocházely části lidských těl z trestných činů.

Výpověď sousedů

Sousedé patologa vypověděli, že byl dost nepříjemný, ve srovnání s jeho ženou a dětmi, které byly velmi milé. Rodina žila v obci dvacet let. Po smrti manželky se muž s novou přítelkyní odstěhoval. Do domu se však vracel, protože na svém pozemku stále choval zvířata. Další ze sousedů vypověděl, že patolog přijížděl hlavně v noci a něco dělal na zahradě. Prý se v okolí šířil nepříjemný zápach.

Případ je nyní v rukou policie.

Související články

Další články