Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hrůzný osud: Dvanáctiletá dívka žila mezi krysami, k smrti ji ukousaly vši, trvalo jim to tři roky

Hrůzný osud: Dvanáctiletá dívka žila mezi krysami, k smrti ji ukousaly vši, trvalo jim to tři roky
Zdroj: WCSO
tragédie
Kaitlyn Yozviak se dožila pouhých dvanácti let. Rodiče se o ni nestarali a nebohá dívenka tak trpěla v pokoji plném krys a její tělo napadly vši. Nakonec ji zasáhla srdeční zástava. Matka i otec jsou nyní obviněni z vraždy druhého stupně.

Teprve dvanáctiletá Kaitlyn Yozviak z Maconu v Georgii prožívala celé své dětství peklo. Její rodiče Mary Katherine Horton (37) a Joey Yozviak (38) ji vystavovali příšerným podmínkám. Dívenka měla dětský pokoj zamořený krysami, červi a drobnými škůdci. Týdny se nekoupala a tři roky měla hlavu plnou vší, které ji neustále kousaly.

Podle lékařských záznamů zemřela Kaitlyn 26. srpna na zástavu srdce, druhotnou příčinou byla podle lékařů těžká anémie, kterou způsobilo neustálé kousání vší, jež snížilo hladinu železa v krvi. To dokonce mohlo vyvolat onen srdeční záchvat. Informoval o tom zvláštní agent Ryan Hilton u vrchního soudu ve Wilkinson County. Rodiče zesnulé dívky jsou obviněni z týrání dítěte a z vraždy druhého stupně.

Už v roce 2018 byla sociální péče obeznámena, že rodina žije v příšerných podmínkách. Kaitlyn tak šest dní bydlela u své tety a její dva bratři byli rodičům odebráni z péče.

Kaitlynino úmrtí velmi zasáhlo i její učitele. "Byla to velmi milá, sladká dívka. Vždy byla uctivá a nikdy jsem s ní neměla žádné problémy," řekla učitelka. Po dívčině smrti obvinila její babička sociální pracovníky. Ti podle ní nevynaložili dost úsilí, aby nebohé Kaitlyn pomohli: "Kdyby dělali svou práci, zachránili by ji. Já bych ji vychovala."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy