Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Hrůzný osud Anny Nicole Smith: Vzala si miliardáře, pohřbila syna, potom se udusila

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
výročí
Anna Nicole Smith (†39) nikdy nevěděla, kdy má dost. Možná právě tato špatná vlastnost ji dohnala až do hrobu. V jednu chvíli měla sexbomba všechno. Slávu, pozornost, peníze a šťastnou rodinu. Jenomže stačilo pár okamžiků a její život se úplně převrátil vzhůru nohama. Kdyby se tak nestalo, mohla by dnes oslavit své 52. narozeniny.

Anna Nicole Smith měla již odmala velký sen. Chtěla se stát slavnou a byla schopna pro to udělat cokoliv. To se jí také podařilo. Bohužel, rozmarný život a špatný životní styl si vyžádaly daň nejvyšší.

V roce 1992 se Anna Nicole Smith objevila na titulce pánského časopisu Playboy. Rázem si získala srdce milionů mužů po celém světě. Dobře vyvinutá blondýna, která je navíc zatraceně sexy. Přesně po tomhle prahli všichni chlapi v 90. letech.

Ale Anně to nestačilo a chtěla jít ještě dál. Vzala si ropného magnáta J. Howarda Marshalla, který zemřel rok po svatbě a z Nicol se rázem stala nejznámější zlatokopka. Obzvlášť rodina zesnulého neměla Annu příliš v oblibě.

V roce 2006 pohřbila vlastního syna Daniela (†20), jenž se předávkoval prášky na předpis. S jeho smrtí se nikdy nezvládla vyrovnat a trpěla silnými depresemi. Jen rok nato i ona našla smrt požitím tlumících léků. Předávkovala se v hotelovém pokoji, kde ji našli mrtvou. Podle lékařů se dusila vlastními zvratky a nakonec ji zabil infarkt. Na světě po sobě zanechala teprve půlroční dceru.

Související články

Další články