Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hrůzný nález v Karlových Varech: Na břehu Ohře leželo mrtvé miminko, hledá se matka

Hrůzný nález v Karlových Varech: Na břehu Ohře leželo mrtvé miminko, hledá se matka
Zdroj: eXtra.cz
hrůza
Na břehu Ohře v Karlových Varech dnes ráno našel kolemjdoucí mrtvého novorozence. Kriminalisté hledají svědky, čin vyšetřují jako vraždu. Vzhledem k tomu, že jde o úmrtí dítěte, nebude policie sdělovat bližší informace, uvedl dnes v tiskové zprávě krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Tělo novorozence našel kolemjdoucí kolem 8:00 poblíž cyklostezky u Chebského mostu. Necelé dva kilometry od tohoto místa je babybox v Karlovarské krajské nemocnici. "Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy," uvedl Kopřiva.

Kriminalisté žádají případné svědky, kteří v místě, na němž bylo tělo novorozence, viděli podezřele se chovající osoby, aby volali na telefonní linku 158. Informace je na lince možné poskytnout i anonymně.

"Taktéž se obracíme na veřejnost s žádostí o jakékoliv informace k tomuto skutku. Pokud se ve vašem okolí nachází žena, která byla těhotná a po porodu u sebe dítě nemá, obraťte se taktéž na linku 158 či informace sdělte policistům na kterémkoliv obvodním oddělení," uvedl policejní mluvčí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy